Domácí porážka s Městečkem

FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – OHNIVEC MĚSTEČKO  1:3, (1:1)

V posledním domácím zápase podzimní části soutěže přivítali domácí druhý tým tabulky z Městečka. Za sychravého počasí se celé utkání  hrálo v celkem poklidném tempu. První poločas přinesl vyrovnanou partii. První gol utkání vstřelil v 11′ Sýkora, který se trefil utaženou střelou z 22 metrů jenž se odrazila od tyče za bezmocného Procházku 0:1! Ve 21′ využil chybu v rozehrávce hostí Vodrážka a po kličce brankáři vyrovnal stav utkání na 1:1! Za celý zbytek poločasu si už ani jeden z týmů nevytvořil nějakou vyloženou šanci a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Bohužel pro domácí v podstatě ihned po návratu z kabin, po zbytečné chybě v komunikaci, nabídli olešenští hostům gol jako na zlatém podnose a osamocený Urban jím samozřejmě nepohrdl 1:2!  Poté získali hosté přeci jen převahu, ale proti dobře fungující obraně se do vyložených šancí příliš nedostávali. Za zmínku tak stojí především povedená střela  Zusky z dobrých 30 metrů, která však těsně minula brankovou konstrukci! A tak nakonec ke skorování  měli blíže domácí, když v 71′ po centru Poláška R. a prodloužení hlavičkou Ivančíka nedokázal Holík z metru usměrnit míč do prázdné branky!! V 76′ vysunul Vodrážka Procházku J, jenž postupoval zcela sám na hostujího golmana, ale místo zakončení volil nepřesnou přihrávku na obsazeného Vodrážku!  A tak v samotném závěru přišel trest na druhé straně, když v 88′ prostřelil Procházku tvrdou ranou Zelenka 1:3! Přestože v podstatě, až do konce bojovali domácí o bodový zisk nemají nakonec ani bod…Jinak férově vedené utkání z obou stran bezproblémově odřídil rozhodčí Švácha.

branky: Vodrážka T – Sýkora, Urban J, Zelenka

sestava domácích: Procházka – Polášek R, Bučák, Ivančík, Vrbata – Procházka J, Elmerich ( Fiala), Topinka (Holík), Polášek M.Helebrant – Vodrážka T