FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – FC 05 ZAVIDOV B 3:1, (1:0)

V dalším kole nejvyšší okresní soutěže se hrál vcelku pohledný fotbal k němuž přispěla obě mužstva. Celý první poločas měli herní převahu domácí, kteří dobře kombinovali, ale do přímého zakončení se příliš nedostávali, přestože nebezpečných situací před hostující brankou byla celá řada. Ovšem i hosté měli dvě velké příležitosti ke skorování, ale ani oni brankovou konstrukci netrefili. A tak jedinou branku první části hry obstaral ve 35′ pohotovým zakončením kanonýr Polášek R. 1:0!
Ve druhé části hry se hrál již daleko vyrovnanější fotbal nahoru dolů, s řadou šancí na obou stranách. První kdo se golově prosadil byl domácí záložník Polášek M. v 50′, kdy z velkého vápna zvýšil vedení domácích na 2:0! V 55′ zdramatizovala utkání neštastná vlastní branka Hlavsy 1:2! O dvě minuty později však mohli jít domácí opět do dvoubrankového trháku, kdy po další povedené kombinační akci Majba poslal přesný centr na hlavu Černého, ale jeho razantní hlavičkové zajončení pouze zatřáslo břevnem Krausovi branky…Naštěstí toho domácí nemuseli dlouho litovat , protože v 60′ po ukázkové individuální akci zvýšil na 3:1 Sejpka! Poté ve snaze , ještě s utkáním něco udělat, převzali aktivitu na své kopačky hosté a domácí spoléhali především na rychlé protiútoky a tak se několikrát museli v celé své parádě předvést oba golmani. A protože ti byli již naprosto bezchybní skončilo utkání vítězstvím domácích fotbalistů a jejich posunutím na 5 místo průběžné tabulky okresního přeboru. Utkání odřídila bez problémů trojice rozhodčích Kozák, Polívka,Husák.

branky: Polášek R, Polášek M, Sejpka – Hlavsa vlastní

sestava. Fiedler – Vodrážka T, Karas (Ličman), Hlavsa, Helebrant – Majba (Kohler), Procházka J, Polášek M, Sejpka – Polášek R, Černý