Kanonáda proti Rynholci

FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – BANÍK RYNHOLEC 9:2, (3:0)

Branky : 3 R.Polášek , 1 Černý, T.Vodrážka, Blecha, Ivanov, J.Procházka, Sejpka – 2 Matějka

V dalším kole  nejvyšší okresní soutěže přivítali domácí fotbalisté soupeře z Rynholce. Na rozdíl od minulého kola se naši fotbalisté sešli v podstatě v ideálním složení, což bylo na výkonu viditelně znát. V 7′ vysunul Procházka J.  Blechu, jenž byl v pokutovém uzemí nemilosrdně sražen a z následného pokutového kopu otevřel skore utkání Polášek 1:0! Ve 12′ vysunul opět Procházka J. Poláška, ten nacentroval před bránu , kde si na míč naběhl, dnes výborně hrající Blecha a hlavou nekompromisně zvýšil svým premiérovým golem v olešenském dresu na 2:0! Ve 20′ se po vysunutí od Helebranta neprosadil v samostatném nájezdu Polášek. O minutu později se dokonce po ráně Hlavsy zatřáslo břevno Haužvicovi branky! Drtivý tlak domácích pokračoval a o další minutu později našel křížnou přihrávkou Blecha Černého a ten z voleje uklidil míč potřetí do hostující svatyně 3:0! Ve 27′ našel Blecha Černého jenž byl sražen Haužvicem a z dalšího pokutového kopu se Polášek opět nemýlil 4:0! Ve 32′ Haužvic vychytal v samostatném nájezdu Černého, ale o tři minuty později po vysunutí od Procházky J. neměl šanci proti zkušenému kanonýrovi Poláškovi, který si ho doslova posadil na zem a po kličce uklidil míč do prázdné branky 5:0! Ve 38′ se osmělili i hosté, ale jejich šance skončila nad břevnem nudícího se Fiedlera. Ve 42′ byl v pokutovém uzemí nedovoleně zastaven aktivní Procházka J. a následoval další pokutový kop, k jehož exekuci se postavil Vodrážka T. A ten proměnil penaltu, způsobem jaký se na této úrovni příliš nevidí…prudkou střelou k tyči přes nohu! Takto se odváží zahrávat podobnou situaci snad jen Ronaldo s Neymarem…6:0!

Druhý poločas začal, tak jak skončil první a v 50′ ideálně vysunul Polášek Procházku J. a ten samostatný únik zakončil elegantním přehozením nebohého Haužvice 7:0! V 52′ se měnilo skore i zásluhou hostí a to když se ze 30 metrů trefil nechytatelnou střelou Matějka, za což sklidil potlesk i od domácích fanoušků a domácí střídačky 7:1! V 57′ poslal míč před branku Blecha, Polášek pustil míč mezi nohama vědomě na Ivanova a ten svým prvním golem v dresu Olešné zvýšil na 8:1! V 60′ obral Sejpka o míč váhajícího Kedroně a přidal devátý gol domácích 9:1. V té chvíli byli všichni přítomní přesvědčeni, že skore bude dál narůstat, ale domácí přeci jen pod vidinou velkého náskoku polevili. Přesto v 74′ mohl vstřelit kýžený desátý gol Polášek, ale tentokrát z blízka Haužvice nepřekonal. A tak poslední slovo měli nakonec hosté, když v 77′ po zaváhání obrany domácích upravil skore na konečných 9:2 Matějka. Díky této výhře zůstávají domácí hráči stále vedoucím týmem okresního přeboru a pokud se sejdou i příští týden ve stejném složení a předvedou podobný výkon, určitě nebudou bez šancí na bodový zisk i v utkání v nedaleké Lužné.

Sestava domácích:  Fiedler – Vodrážka T, Vodrážka M, (Sejpka), Hlavsa, Křováček (Gloser) – Blecha, Procházka J, Křiváenek, Černý (Sládek) – Polášek R, Helebrant (Ivanov)