Na závěr sezóny penaltová výhra v Senomatech

SK SENOMATY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   1:1 (1:1), pk 5:6

Za velkého horka, ale na krásném pažitu se dohrávalo poslední kolo nejvyšší okresní fotbalové soutěže. Zejména hosté měli co napravovat po debaklu z minulého kola. V opticky vyrovnaném utkání měli více šancí hosté. První z nich měl Křivánek, ale jeho tvrdou střelu výborně chytající Sojka vyrazil. V 15′ předvedli hosté povedenou akci , když Hlavsa vysunul Černého ten odcentroval před branku a Polášek R. halfvolejem nedal Sojkovi šanci 0:1! V další tutovce se objevil Procházka, který se v běhu famozně uvolnil ala Zidane a řítil se sám na Sojku, ten však skvělým zásahem další branku ve své síti nepovolil! A tak přišel trest, když ve 43′ po standartní situaci vyrovnal zcela nekrytý Trešl 1:1!

Druhý poločas začal takovou menší nepříjemnou připomínkou na minulé kolo, kdy hosté opět nezachytili nástup do této části hry a jen díky nemohoucnosti domácích v zakončení udrželi nerozhodný stav…V další fázi hry se do vyložených šancí dostávali opět již jen hosté. V 60′ se opět uvolnil Procházka a zcela sám proti Sojkovi místo přihrávky na zcela volného Poláška R. volil samostatné zakončení, ale opět jen napálil míč do domácího golmana! To samé se „povedlo“ o chvíli později i Poláškovi R.! A když několik minut před koncem po další povedené akci hostí Polášek R. z voleje v ideální pozici přestřelil brankovou konstrukci šlo se do penalt! Ty jsou na jaře skvělou disciplínou hostujícího týmu , kterému se povedlo vyhrát v této fázi soutěže všechny čtyři rozstřely a nejinak tomu  bylo i v tomto utkání. I přes problémy s mnoha absencemi v jarní části soutěže jsme přebor zakončili na solidním šestém místě se ziskem 48 bodů.

branky: Trešl-Polášek R.

sestava hostí:  Fiedler – Hlavsa, Vodrážka M, Ivančík, Topinka -Helebrant (Polášek M.),Černý, Křivánek, Procházka J, – Polášek R, Sejpka