OLYMPIE RAKOVNÍK-FC PO OLEŠNÁ 0:1 , (0:0)

Branka : 56′ Sejpka

Dopolední bitva o další mistrovské body začala v 5′ pokusem domácího kanonýra Čihaře o přehození Fiedlera. V 16′ tentýž hráč mířil těsně vedle brankové konstrukce. Dosavadní největší šance vyrovnaného utkání přišla ve 26′ po špatném rozehrání Šímy, kdy se zmocnil míče Sejpka, který následně přihrál zcela volnému Poláškovi R., který však domácího golmana ani nadvakrát nepřekonal! Ve 42′ se řítil Polášek M. ve výhodné pozici na domácího golmana, ale byl faulován a z následného tr. kopu Vodrážka T. vysoko přestřelil. Tak také skončil vyrovnaný první poločas s minimem šancí na obou stranách.
Druhý poločas již tak svázaný nebyl a již ve 47′ po vysunutí Majby od J.Procházky hostující hráč z úhlu překonal Šímu, ale z prázdné branky odkopl prudký míč domácí Rous! V 56´‘ mohli jít do vedení naopak domácí, ale po přetaženém tr. kopu si s hlavičkou Koláře z těžkého úhlu bravurně poradil Fiedler! Známe pořekadlo nedáš, dostaneš se potvrdilo v 56′ kdy skvěle hrající Procházka J. vysunul Sejpku , ten si na vápně zasekl míč a prudkou šajtlí do protipohybu golmana otevřel skore 0:1! A o minutu později mohlo být v táboře hostí ještě veseleji , bohužel po centru Procházky J., Černý z voleje mířil nad domácí svatyni. A když ani v 60′ nikdo z hostujících hráčů nedokázal zareagovat na střílený centr T. Vodrážky zůstal stav nezměněn. Poté se začali objevovat v šancích i domácí. Hned v 61′ se pokusil Kokšál rychlým rozehráním trestného kopu překvapit hostujícího golmana, ale střela šla těsně nad konstrukci jeho branky. V 65′ hlavičkoval po rohovém kopu Špimr nad branku. V 67′ min. povedený pokus Kokšála dokázal Fiedler z pod břevna vytěsnit na roh! V 70′ Čihař využil svého ofsajdového postavení, ale jeho pokus naštěstí mířil nad branku! V 75′ byl naopak zastaven pokus o únik Poláška R. praporkem AR, přestože hráč vybíhal ještě z vlastní poloviny. Nutno podotknout, že to byly jediné dvě chyby rozhodcovksé trojice, která jinak utkání odřídila naprosto bez problémů.
V 82. vystřelil tvrdě z dobrých 22 metrů Rous, ale i jeho střelou si Fiedler, který na jaře ještě neinkasoval ani gol, s přehledem poradil. V 84. musel předvézt své umění opět i Šíma, ale i tentokrát souboj s hostujícím kanonýrem Poláškem R. zvládl a jeho střelu z úhlu vyrazil na rohový kop. A tak, když domácí Čihař v 86′ ve velmi nadějné pozici opět netrefil brankovou konstrukci , bylo jasné že utkání skončí vítězstvím hostujícího týmu. Hosté tak potvrdili stoprocentní úspěšnost v jarní části soutěže, kdy ve třech utkáních získali 9 bodů se skore 8:0…

Sestava hostí: Fiedler-Vodrážka T., Hlavsa, Helebrant, Karas – Procházka J. (Ličman), Polášek M., Černý (Telvák P.), Majba ( Pakši) – Polášek R., Sejpka