Penaltové výhry na pokračování

FC JESENICE – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ  3:3 , PK 1:4

Za úmorného vedra se na krásném pažitu odehrálo další kolo nejvyšší okresní soutěže. Oba týmy postrádali některé opory a tak se dal čekat vyrovnaný průběh. Již v 6′ se ocitli ve vyložené šanci domácí, ale jejich zakončení šlo vysoko nad! V 8′ si převzal míč na polovině hřiště Polášek R. a svou individuální akci zakončil střelou ze 20 metrů levou nohou k tyči bezmocného Kalaje 0:1! Ovšem radost hostům příliš dlouho nevydržela… o dvě minuty později J. John ze stejné vzdálenosti s pomocí teče překonal Fiedlera 1:1! Ve 22′ přitukl Blecha hlavou míč Sejpkovi jenž z první ze 22 metrů vyprášil rukavice domácího golmana! Z následného rohu mohl dostat hosty opět do vedení Polášek M., ale jeho zakončení v ideální pozici postrádalo přesnost! Ve 24′ po centru Poláška R. mířil z blízka z první Sejpka vysoko nad! Ve 29′ po chybné rozehrávce hostí musel Fiedler likvidovat prudkou ránu domácích! Ve 33′ vysunul Polášek R. ideálně Topinku, ale jeho střela rozezvučela pouze tyč domácí branky! Ve 36′ se již hosté dočkali , když po centru Poláška R. převzal míč Blecha a nečekanou střelou zaskočil domácího golmana 1:2! Ve 41′ musel své umění opět převést i Fiedler, když zneškodnil tutovku domácích! Ale navýšit své vedení mohli do poločasu i hosté ovšem dělovka Poláška R. z 18 metrů šla nakonec těsně nad břevno!

Druhý poločas začal málem kuriozním golem, kdy se domácí pokusili překvapit střelou ihned z rozehrávky , ovšem Fiedler byl pozorný. Přesto tento okamžik, byl předzvěstí většího úsilí domácích v první půlhodině druhého poločasu, kdy hosté nepochopitelně vyklidili pole…V 62′ se jim to také poprvé vymstilo, když po trestném kopu z pravé strany nechali zcela volného Altmana a ten hlavičkou nekompromisně vyrovnal 2:2! A o čtyři minuty bylo ještě hůře, když po chybě Hlavsy využil samostatný únik Kolář 3:2! V 74′ dokonce hosté přežili klinickou smrt, když domácí z 10 metrů netrefili „zařízení“!

Poté se hosté konečně probrali z letargie a v 76′ rozezvučel R. Poláškův projektil břevno Kalajovi svatyně! Nakonec se olešenští dočkali kýženého a k celkovému průběhu nakonec zaslouženého vyrovnání , až minutu před koncem, když se po závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval mladíček Fiala a pohotovým zakončením poslal zápas do penalt 3:3! A v těch jsou hosté na jaře opravdovými přeborníky, což potvrdili i tentokrát a počtvrté si tak připsali plusový bod navíc. Bohužel hosté se po celou jarní část potýkají s řadou absencí a nejinak tomu bude i v následujícím utkání kdy k dlouhodobě zraněným Vodrážkovi T. a Křováčkovi přibudou minimálně Procházka J, Helebrant, Černý, Blecha a Přibík…

branky hostí: Polášek R, Blecha, Fiala

sestava hostí: Fiedler – Hlavsa, Vodrážka M, Přibík (Fiala),Jirásek(Holík)  – Polášek R, Polášek M, Procházka J, Blecha-Sejpka, Topinka