Porážka v Kožlanech

OLYMPIE KOŽLANY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   3:1, (1:0)

K dalšímu přípravnému utkání odjel náš omlazený tým do Kožlan. Na perfektně připraveném trávníku a před pěknou diváckou návštěvou se hrál rychlý kombinační fotbal. Domácí byli od počátku lepším týmem a vytvářeli si řadu vyložených šancí, které však bravurně likvidoval skvělý Fiedler. Nakonec přeci jen inkasoval dvě minuty pře poločasovou přestávkou 1:0!

Druhý poločas hosté přeci jen hru vyrovnali jak herně tak dokonce i výsledkově, když v 61′ po faulu na Nováčka proměnil pokutový kop Polášek M. 1:1. Hosté dokonce mohli stav utkání otočit, ale Nováček v 70′   jen nastřelil dobře vyběhnuvšího golmana domácích! A tak v závěru strhli vítězství na svou stranu přeci jen domácí dvěma goly v 82′ a 91′ minutě. 3:1. Utkání řídil jako hlavní rozhodčí p. Reiprich, který svým kvalitním a naprosto objektivním výkonem přispěl k bezproblémovému průběhu utkání. Bohužel stínem zápasu je zranění hostujícího hráč Černého J. , kterého tak čeká delší nucená pauza od fotbalu. Na hostujícím týmu je díky generační výměně patrná nesehranost , která ještě nějaký čas zřejmě potrvá a je potřeba zachovat trpělivost, navíc v tomto utkání chyběla řada klíčových hráčů(Polášek R,Procházka J, Helebrant, Křivánek,Vodrážka M), kteří by měli přinést v dalších utkáních  zkušenost a klid v celkovém pojetí hry.

sestava hostí: Fiedler-Křováček, Ivančík, Fiala (Vrbata), Přibík-Nováček, Jůza, Gregor, Polášek M, – Černý, Elmerich