Prohra na závěr podzimu

SOKOL MŠEC – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   4:0, (1:0)

K poslednímu utkání podzimní části nejvyšší okresní soutěže zajížděli hosté na hřiště dosavadního suveréna ze Mšece, která ještě neztratila ani bod. Hosté se však soupeře nezalekli a dobře zvolenýcm taktickým pojetím hry nepouštěli domácí do žádných vyložených šancí. Naopak v 6′ Sládek vysunul Procházku jenž se řítil na brankáře Kolka, toho elegantním způsobem přeloboval a hosté již slavili, ovšem jejich předčasnou radost zastavilo břevno! Odražený míč se dostal opět k Procházkovi , ale i jeho druhý pokus golem neskončil protože z prázdné branky odvrátil nebezpečí jeden z domácích obránců! Domácí měli sice herní převahu, ale obětavý a zodpovědný výkon hostí jim znemožnoval jakékoliv nebezpečné zakončení a tak jejich pokusy z nepřipravených pozic postrádali přesnost. Po půlhodině hosté opět zvedali  ruce nad hlavu, když střílený trestný kop Poláška R. již všichni viděli v síti, ale Kolkův zákrok na poslední chvíli byl opět proti! Z okamžitého protiútoku tak musel předvést poprvé své umění i Procházka na druhé straně jenž zlikvidoval samostatný nájezd domácího útočníka! Když už se zdálo, že poločas spěje k bezbrankovému stavu přiznali se hosté k rohovému kopu po němž následovali ještě další dva a ten poslední měl pro hosty fatální následky, když Elmerich ve snaze odvrátit míč od bližší tyče ho trefil tak neštastným způsobem, že skončil v síti 1:0! Hosté však ještě stačili rozehrát míč se dostal k neštastníkovi posledních okamžiků Elmerichovi, jenž sebral míč domácímu stoperovi a mohl postupovat zcela sám na domácícho golmana. Ovšem to by mu v tom nesměl zabránit naprosto skandální hvizd rozhodčího Polívky, který zcela nepochopitelně ukončil poločas…! Jeho poločasové výmluvy proč tak učinil byly opravdu komické…

Ve druhém poločase se začala přeci jen čím dál více projevovat kvalita domácího týmu a ve 47′ po zakončení hlavou jednoho z domácích hráčů mohli své vedení navýšit! Zřejmě rozhodující okamžik přišel v 56′, když domácí využili ofsajdového postavení (nutno podotknout, že na lajně byl laik hostí) a po rychlé akci zvýšili zásluhou Kapka na rozdíl dvou branek 2:0! Poté dvakrát v 61′ a 63′ podržel hosty Procházka. V 66′ došlo na straně hostí k nucemému střídání Elmericha a Procházky a od té doby se již hrálo pouze na jednu branku…V 70′ rozhodčí Polívka avizoval odkop od brány hostí, aby své stanovisko na základě protestů domácích nepochopitelně změnil a z následného rohového kopu hosté po zakončení Burgera  inkasovali potřetí….3:0! V 81¨došlo k faulu domácích na hranici pokutového území a z následného trestného kopu Neužil upravil na konečné skore 4:0 ! Domácí tak zvítězili nakonec naprosto zaslouženě, ale hosté předvedli alespoň co se týče prvního poločasu určitě jeden ze svých nejlepších výkonů podzimu a na tom by měli stavět v jarní části soutěže.