Sokol Mšec – FC Po Olešná 7:1 (2:1)

Branky : 2 Chlád, 1 Heller, Jurgovski, Neužil , Zázvorka, Zeman – Sejpka

Že nás v tomto utkání nečeká nic příjemného naznačovala již situace před samotným zápasem. Z důvodu řady absencí, musel do utkání nastoupit i se zraněným kolenem laborující Topinka. Samotné utkání, začalo šancí domácích po nedorozumění hostující obrany s golmanem. Přesto se hrál víceméně vyrovnaně na obě strany, ale v 17′ dostal domácí do vedení střelou z 15 metrů Zázvorka 1:0! Ovšem za čtyři minuty zatáhl míč po křídle Křováček, poslal ho před branku, kde našel Sejpku a ten z voleje nechytatelnou ranou pod břevno vyrovnal  1:1! O chvíli později mohli jít hosté dokonce do vedení, když Blecha postupoval sám na domácího brankáře, ale překonat ho nedokázal…veškerá taktika se začala sypat ve 30′ kdy musel nuceně střídat Topinka, za nějž nastoupil Holík, hrající ještě nedávno IV. třídu. Již tak oslabená útočná snaha hostí, byla ještě více otupena. Přesto hostující tým stále držel nerozhodný výsledek. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu fauloval Hlavsa těsně před pokutovým územím a Neužil z trestného kopu vstřelil klasický gol do šatny…2:1!

Jestliže první poločas skončil pro hosty nepříjemně tak druhý začal naprostou katastrofou-v 52′ se nezaviněně zranil Ivančík při snaze odkopnout míč, zůstal ležet na zemi, čehož domácí využili a golem do prázdné brány zvýšili na 3:1 Zemanem a vzhledem k tomu, že zraněný hráč byl odnesen na nosítkách  a nemohl již v utkání pokračovat, musel se narychlo převléci do dresu i hostující trenér Zadák. Bohužel od této doby jsme logicky nemohli být domácím již konkurence schopným soupeřem. Domácí samozřejmě této situace využili ke vstřelení dalších čtyř golu díky dvěma trefám Chláda, Jurgovskiho a Hellera na konečný výsledek 7:1…Přesto při troše zodpovědnějšímu výkonu v závěru utkání , kdy jsme několik golu domácím přímo darovali svým naivním způsobem hry, jsme nemuseli ani v tak zdecimovaném stavu,v jakém jsme podstatnou část tohoto utkání odehráli, odjíždět s takovým debaklem. Doufejme, že do dalších kol se dají někteří hráči zdravotně dohromady, aby jsme zas byli svým soupeřům konkurence schopným protivníkem. Vzhledem k výše popsaným faktům nemá cenu dělat z výsledku příliš velkou vědu, důležité je aby se podobná situace neopakovala častěji.

sestava hostí: Fiedler-VodrážkaT, Hlavsa, Křováček, Ivančík,(58´Zadák)-Blecha, Křivánek, Procházka J,Vodrážka M- Sejpka, Topinka,(32´Holík)