TJ ČISTÁ-FCPO OLEŠNÁ 1:8, (0:1)

V tomto přípravném utkání nastoupil náš tým ve velmi kombinované sestavě bez řady opor (Polášek R., Polášek M., Majba, Telvák, Fiedler, Černý, Helebrant, Vodrážka M., Procházka T., Ličman, Zadák….) přesto si v příjemném jarním počasí s chutí zastřílel. Nutno podotknout, že zápas měl skončit jestě mnohem vyšším brankovým rozdílem. Skore otevřel po centru Kollmana hlavičkující Karas, bohužel to byla v prvním poločase pohříchu jediná branka, protože pak začal festival zahozených tutovek…poprvé skončil míč na břevně domácí branky po tečované střele Topinky, poté v obrovské tutovce napálil břevno Sejpka…za chvíli ho v naprosto stejné pozici napodobil Karas a také trefil konstrukci branky a když z pokutového kopu nechal vyniknout domácího golmana Vodrážka , šlo se do kabin za hubeného vedení našeho týmu…
Ve druhém poločase se v podstatě hrálo jen na jednu branku a přetížená domácí obrana již nedokázala odolávat. Nejprve se bombou pod břevno trefil Sejpka 0:2. Další branku přidal opět Karas 0-3. na rozdíl čtyř golu zvýšil dorážkou Kollman, Další dvě šance zastavila opět konstrukce domácí branky. Poté se dočkaly čestného úspěchu i domácí po nedorozumění obrany s golmanem 1:4. Další branky hostujícícho týmu pak postupně přidávali Kříž, Sejpka, Ivančík a Vodrážka a tak se konečné skore zastavilo na stavu 1:8. Vzhledem ke kvalitě domácího týmu, však nelze z utkání vyvozovat jakékoliv závěry. Jediným pozitivem bylo, že si torzo našeho týmu osahalo přírodní trávník před ostrým startem mistrovských utkání příští týden v Kroučové.

branky hostí: Karas 2, Sejpka 2, Kollmann, Kříž, Ivančík, Vodrážka T

SESTAVA: Gloser-Hlavsa, Pakši, Holík, Ivančík-Procházka J, Vodrážka T, Kollmann, Sejpka – Karas, Topinka (Kříž)