Béčko zdolalo Rudu

FC Po Olešná „B“-Sokol Ruda 4:1(3:1) Branky:2 T.Vodrážka,1 Vašek a Karas-Vojanec

K prvnímu jarnímu utkání na domácím hřišti nastoupila „rezerva“ proti Rudě.Hned v 7´neuznal velmi nepřesný sudí Schoř branku T.Vodrážky,který dorážel míč do prázdné branky po zcela běžném souboji T.Pavlíčka s gólmanem hostů.V 15´si hosté málem vstřelili vlastní branku,ale gólman míč reflexivně  vytlačil na roh.po půlhodině hry se málem prosadili hosté,když Bělohradský odkopem nastřelil Karase a útočník Rudy byl sám před gólmanem.Ten skvěle zasáhl a šanci zlikvidoval.Náš celek využil stálou převahu až ve 37´,kdy byl v šestnáctce faulován Vašek a T.Vodrážka z penalty poslal domácí do vedení-1:0.Ve 39´dostal Vašek výbornou přihrávku za obranu a z první poslal míč do protipohybu vybíhajícího gólmana-2:0.Hosé po ojedinělé akci ve 41´snížili Vojancem-2:1.Poslední slovo v první půli učinil gólovou hlavičkou Karas,který dorazil gólmanem vyraženou střelu M.Sládka-3:1.

Drzhý poločas začal náš celek se třemi změnami v sestavě a chvilku trvalo,než se tým na hřišti srovnal.V 50´předvedl jeden z útočníků Rudy akrobatické zakončení,ale míč letěl metr nad branku.potlesk byl na místě.V 54´musel Bělohradský rychle na zem,aby uchránil našemu týmu dvoubrankové vedení.Zvládl to.V 61´došlo na hranici šestnáctky k souboji hostujícího stopera s Karasem.Sudí Schoř pískl trestný kop,z něhož T.Vodrážka vstřelil čtvrtou branku našeho týmu-4:1.V 68´mohl navýšit skóre mladíček Sklenka,ale tutovku do které ho poslal Zelenka neuvěřitelně zazdil.V 80´hosté stříleli těsně vedle,aby je o minutu později na druhé straně napodobil Karas.poslední šanci utkání měli v 88´hosté,ale jejich zakončení skončilo nad brankou.

Sestava:Bělohradský-Knot,Prchal,Karas,Šika(46´Ondruš)-M.Sládek(61´Zelenka),T.Vodrážka,P.Telvák(46´Kejla),Jiránek(46´Vágner)-T.Pavlíček(60´Sklenka),Vašek