Cenná výhra nad Kolešovicemi

FC Po Olešná – ČL Kolešovice 3:2(1:1) Branky : 3´,62´(p) a 81´(p) R.Polášek – 16´Jelen,77´Daniš

Horko těžko poskládaná sestava 11 hráčů nastoupila k poslednímu domácímu zápasu proti také značně oslabeným Kolešovicím.Bez Fiedlera,bratří Vodrážků,Telváka,Ličmana,Karase,Zadáka,T.Procházky,Ivančíka či Kohlera vstoupil náš celek do zápasu přesto výborně,když hned ve 3´z trestného kopu vstřelil vedoucí gól R.Polášek-1:0.Hosté bohužel z první střely na branku v 16´ Jelenem vyrovnali-1:1.

Ve druhém poločase vrátil vedení z penalty na naši stranu R.Polášek – 2:1 , aby hosté Danišovým průnikem v 77´opět vyrovnali – 2:2.Poslední brankové slovo v utkání měl náš kanonýr R.Polášek,když v 81´z další penalty vstřelil vítěznou branku-3:2.Posledních deset minut náš zraněními zdecimovaný celek ubránil a připisuje si tak do tabulky velmi cenné 3 body,díky kterým je jisté,že skončíme nejhůře na 4.místě.

Hodnocení : Dneska nelze hráčům nic jiného než poděkovat za odbojované utkání.Při tolika (ne)omluvenkách jsem měl dokonce připravené kopačky :-).Ze zbytku týmu,který zápas dohrál,minimálně 4 hráči končili s velikým sebezapřením.Proto je pro nás dnešní výhra velmi cenná.

Sestava : T.Pavlíček – Pakši,R.Polášek,Jirásek(78´Kandler),Helebrant – Majba,Hlavsa,M.Polášek,J.Procházka – Kříž,M.Sládek