Cenné body ze Senomat

SK Senomaty – FC Po Olešná 0:0 p.k. 3:4 Rozhodující p.k. Polášek M.

Ani ve 23.kole OP se nezměnilo nic na tom,že náš tým jel k utkání v kombinované sestavě a mnoha omluvenkami.Samotný zápas pak mnoho vzruchu nepřinesl.Až v 10´viděli diváci první střelu na branku,ale Jiránkovo zakončení nemělo patřičnou razanci.Tu naopak nepostrádala střela domácího Havla,Fiedler vyrazil na roh.Po dalších deseti minutách zlikvidoval Fiedler první velkou šanci domácích,když vyrazil hlavičku Kloučka z bezprostřední blízkosti.Ve 40´zastavil k nevoli hostů Helebranta v úniku praporek pomezního sudího.Nulu na kontě udržel Fiedler i ve 42´,když zlikvidoval hlavičku domácích z nadějné pozice.

Úvod druhého poločasu patřil našemu celku,ale Pakšiho dělovku vyrazil Kučaba na roh,trestný kop M.Vodrážky skončil o decimetry nad bránou a v 66´zastavilo jiránkovu střelu břevno domácí branky.Od této chvíle se hrálo převážně na naší polovině hřiště,ale šancí si domácí vytvořili poskrovnu.Tu největší měl v 75´Mácha,ale Fiedler se zaskvěl reflexivním zákrokem.Když si naše obrana poradila i s několika rohovými kopy,dospělo utkání k bezbrankovému závěru.Na řadu tak přišla divácky atraktivní disciplína-pokutové kopy.

Domácí 1:0 , T.Vodrážka 1:1 , domácí 2:1 , M.Vodrážka 2:2 , domácí gólman jen do břevna a Pakši 2:3 , domácí 3:3 ,M.Polášek 3:4 , Fiedler chytá …..konec.

Rozhodčí: Sixta – Švácha , Schoř

ŽK:domácí 1x – hosté 2x