ČL KOLEŠOVICE – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ 1:9, (0:5)

Po dopolední vysoké výhře žáků, přivítali domácí hráči ve svém areálu odpoledne i naše dospělé fotbalisty a asi nikdo nečekal, že i oni budou pokračovat v nastoleném trendu a rozsévat zde stejnou fotbalovou zkázu jako jejich mladší následovníci. Fotbalový uragán v podání hostů rozpoutal v 6′ kanonýr Polášek R. kdy elegantně přehodil Herinka hájícího domácí svatyni. V 10′ mohl stejný hráč po ideálním vysunutí od skvěle hrajícího Procházky, skore navýšit, ale tentokrát na něj skvělým zákrokem Herink vyzrál! Ne již tak ve 14′, kdy se Polášek R. opřel do míče zhruba 23 metrů od brány a falšovanou střelou přidal druhý gol hostí 0:2! Ve 20′ po krásné kombinační akci odmítl v tutové šanci přidat třetí gol hostí Černý. A tak ve 25′ mohl dostat zpátky do hry domácí Holeček, ale jeho pokus z úhlu Fiedler vytěsnil nad břevno! Na tuto šanci však hosté odpověděli nejlepším možným způsobem, když se Sejpka podél postranní lajny dravým způsobem odpoutal od svých strážců a ideálně předložil míč Černému, který z první uklidil míč k tyči nebohého Herinka 0:3! Hosté pokračovali v pohledné kombinační hře na jeden dotek což vyústilo ve 38′ k další brance kdy se trefil Polášek M. 0:4! Ve 44′ po další povedené akci zatáhl míč po lajně Vodrážka M., nacentroval před branku a Černý pohotově z voleje zvýšil na poločasových 0:5!
Kdo čekal, že se druhý poločas bude již jen dohrávat, se nedočkal a zejména pro domácí diváky to nebyla asi příjemná podívaná…V 50′ po dalším ideálním vysunutí od svých spoluhráčů se řítil sám na domácího brankáře Polášek R. pro své zakončení tentokráte zvolil lob, ale již překonaného Herinka zachránilo břevno! V 55′ po neskutečném odstřelování domácí svatyně Herink první dvě rány z bezprostřední blízkosti ještě dokázal vyrazit, ale na třetí pokus z kopačky Poláška M, již byl bezmocný 0:6! V 58′ hostující hráči opět skvěle vysunuli svého kanonýra Poláška R., který se znovu řítil zcela osamocený na domácí branku, nyní zvolil pro změnu mazáckou kličku proti nebohému Herinkovi, kterého obránci často nechávali na holinkách a do prázdné branky zvýšil na 0:7! V 70′ se přeci jen čestného golu dočkali i domácí hráči, kdy po tečované střele Holečka upravili na průběžných 1:7…
V 72′ však opět udeřil opět Polášek R. a utaženou střelou z dobrých 20 metrů přidal svůj čtvrtý gol v utkání 1:8! V dalších šancích se objevil následně Sejpka , nejprve tvrdou střelou vyzkoušel Herinka aby o minutu později po centru Černého z první minul odkrytou branku. V 87′ se však dočkal i on a po samostatném úniku nekompromisní ranou upravil na konečné skore 1:9!

branky: Holeček – Polášek R. 4, Černý 2, Polášek M. 2, Sejpka

sestava hostí: Fiedler – VodrážkaT, Hlavsa, Karas, Vodrážka M- Procházka J, Ličman (Ivančík), Polášek M, Sejpka – Polášek R, Černý