Den otevřených dveří ….

SOKOL PUSTOVĚTY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   7:4, (2:1)

Na krásném pažitu v Pustovětech odehrálo naše mužstvo další utkání v němž opět pořádalo “den otevřených dveří” a to doslova…Zápas začal pro hosty nadějně. Již v 5′ vysunul chytrým lobem Elmerich Topinku, ten si míč zpracoval a zkušeně podél brankáře otevřel skore 0:1! Poté se dlouhé minuty hra odehrávala bez větších šancí na obou stranách, kdy hosté kontrolovali v klidu své vedení. Ovšem ve 38′ po nedorozumnění Přibíka s Nováčkem, se domácí dostali do přečíslení a Peták vyrovnal na 1:1! Neuběhly ani dvě minuty a Přibík opět podcenil míč, který se dostal opět na kopačky domácích a ti využili ofsajdového postavení (nutno dodat, že lajnovým byl hostující rozhodčí laik) a jako přes kopírák první branky šli domácí díky Truksovi do vedení 2:1! Naprostý šok, do té doby od zcela bezzubého domácího týmu…,který byl korunován v další minutě úplně zbytečným vyloučením Procházky J, za zakopnutí míče po druhé žluté kartě…

Aby toho nebylo na hosty málo, již ve 48′ přidali domácí Elznicem pojištovací branku na 3:1! Hosté však ani za tohoto stavu a v početním oslabení neměli v úmyslu zápas jen dohrát. V 55′ Helebrant našel hlavičku Topinky, jehož pokus Beneš bravurně vyrazil, ale míč se dostal k Nováčkovi jenž nekompromisně uklidil míč do branky 3:2! Hosté vycítili šanci a začali mít navrch. Ovšem v 63¨se po chybné rozehrávce Helebranta dostal k míči snad 30 metrů od branky Bičovský a jeho nepříliš prudká střela skončila k úžasu všech za zády Fiedlera 4:2…V 62′ předvedl opět výborný zákrok domácí Beneš po trestném kopu Poláška R.! V 68′ se předvedl naopak Fiedler po další hrubce v rozehrávce hostí. V těchto chvílích se hrál fotbal nahoru dolu v pekelném tempu. V 69¨vysunul ukázkově Polášek Nováčka jenž pláchnul všem a v zakončení nedal Benešovi šanci 4:3! V 71′ Nováček  po akrobatickém zakončení přes hlavu pod břevno donutil výborně chytajícího Beneše opět předvést famozní zákrok! V 72′ se hosté dočkali naprosto zaslouženého vyrovnání když Vodrážka T. posadil míč na hlavu velmi dobře hrajícího Křivánka a ten nekompromisně rozvlnil sít 4:4! Hosté ovšem v návalu euforie, podobně jako v minulém utkání a vrhli opět vše dopředu a zapomněli na zadní vrátka…a tak přišel tradiční trest, po další hrubce v rozehrávce, z kopačky nestárnoucího Bičovského 5:4! V 81¨mohlo být však znovu srovnáno, když střílený centr jeden z domácíh hráčů tečoval pod břevno své branky ovšem Beneš byl opět na svém místě! Ovšem to co předvedli naši obránci v 86′ již nepatří ani do žákovské kopané, tak dlouho si nahrávali až nahráli míč soupeři a Truksa definitivně rozhodl o vítězi utkání 6:4! Gol Petáka v 88¨byl již jen vyustění naprostého zmaru 7:4!… Utkání v němž jsme se porazili vyloženě sami svojí nedisciplinovanostÍ, naivitou a nedůrazem v obranné činnosti jen potvrdilo naší současnou bolest, na které je potřeba co nejrychleji zapracovat. Dnes mužstvu nelze upřít snahu a bojovnost, ale sráží nás naprosto triviální chyby. V každém ze tří odehraných utkání jsme hráli v podstatě až do konce o body, ale výsledek je ten že nemáme žádný…je potřeba přestat hrát na krásu, ale začít hrát na body, protože samotná kvalita kádru určitě neodpovídá tomu, aby jsme hráli na samém dně tabulky.

diváci: 50

branky: Truksa 2, Bičovský 2, Elsnic, Peták – Nováček 2, Topinka, Křivánek

sestava hostí: Fiedler – Vodrážka T, Ivančík(Bučák), Přibík (Polášek R,), Helebrant – Vrbata, Nováček, Elmerich, Procházka J -Topinka (Fiala)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..