Domácí debakl v derby s Kněževsí

FC Po Olešná-FK Kněževes 0:6 (0:3) Branky:2 Hrubý , 1 Kozák,Večeřa,Krejčí a M.Vršecký

Když se k dlouhodobě zraněným Ivančíkovi a Jiránkovi během soboty omluvilo z utkání 5 hráčů
(T.Procházka,Pakši,Ličman,Šutera a Kandler),nevěstilo nadcházející derby nic dobrého.Navíc se při rozcvičce zranil Helebrant a poté vydržel na hřišti pouze 11.minut.V samotném úvodu zápasu ještě Kozák beztrestně dojel Prchala a ten poté dohrál utkání s velikým sebezapřením.O poločas musel střídat s obnoveným zraněním i P.Telvák a v závěru si po špatném došlápnutí vymknul kotník Kollmann.Zraněními zcela zdecimovaný tým utržil s jasně lepším soupeřem hlavně díky výbornému Fiedlerovi ještě milosrdnou porážku 0:6.Více se nemá cenu rozepisovat.

Sestava FC:Fiedler-Karas,Hlavsa,M.Vodrážka,Prchal-Kollmann(81´Růžička),P.Telvák(46´Sklenka),J.Procházka,Helebrant(11´T.Pavlíček)-M.Telvák,M.Sládek

Rozhodčí:Strouhal-Sosna,Kosová

ŽK:Karas,Hlavsa,Kollmann,J.Procházka,T.Pavlíček-Hrubý