Domácí porážka s Řevničovem

FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – SK SPARTA ŘEVNIČOV 0:8 , (0:3)

Torzo domácího týmu přivítalo ve třetím kole mistrovské soutěže tým řevničovské Sparty. Olešenští postrádali z různých důvodů několik opor proto museli nastoupit i hráči, kteří mají jen minimální nebo dokonce vůbec žádnou fotbalovou praxi na této úrovni , přesto jako fatální v tomto utkání se ukázala zejména absence na brankářském postu, protože jak Fiedlera tak Procházku nepustili do hry zdravotní problémy. První gol utkání padl po 13 minutách kdy se po rohu trefil F. Skoupý 0:1! V 19. přidal z pokutového kopu
druhý gol hostů Husák 0:2! Do hry mohl dostat domácí ve 28′ po centru Kašpara hlavičkující Přibík, ale jeho pokus mířil těsně vedle. To snad byla jediná nebezpečná akce ze strany domácích…I když se hrál na oko v poli celkem vyrovnaný zápas , rozdíl v kvalitě zejména v pokutovém území byl markantní. Ve 29′ vystřelil z dobrých 25 metrů opět Husák a jeho střela doprostřed brány skončila opět v síti domácích 0:3! Tři střely na bránu tři goly a bylo po zápase…V prvním poločase pak mohli hosté přidat další tři branky, ale dvakrát mířili vedle a jeden pokus zlikvidoval domácí golman Rudovský.

Druhý poločas začal trestným kopem Vaita ve 49′ jehož nepříliš razantní pokus skončil opět v brance domácích 0:4! Když během dalších šesti minut v 51′ a 55′ Přibyl a Vait přidali další dva goly z kategorie kuriozních…vypadalo to na dvouciferný výsledek. Hosté v podstatě do čeho kopli to skončilo v brance…Poté se hra přeci jen uklidnila a v 71′ Rudovský předvedl svým zákrokem, že kdysi chytal v hokejové brance! V 75′ však po špatném vyběhnutí inkasoval po sedmé 0:7! Konečný výsledek určil z pokutového kopu v 89′ Urbanovič 0:8! Vzhledem k okolnostem nemá cenu utkání příliš hodnotit a dělat jakékoliv závěry. Spíše je potřeba ocenit, že domácí utkání vůbec odehráli, poděkovat všem co přišli a nastoupili včetně golmana, který měl tu odvahu poprvé v životě si stoupnout do fotbalové branky a doufat, že podobných zápasů bude co nejméně.

sestava domácích: Rudovský – Hlavsa, Ivančík, Kašpar,Bučák – Vodrážka T., Přibík, Černý, Kohler M. -Fiala (Holík), Zadnevulytsia (Svoboda)