Famózní výkon v Lužné

Sparta Lužná – FC Po Olešná 0:7

Branky : 3 R.Polášek, 2 Černý, 1 Procházka a Sládek

Náš tým, stále jako vedoucí tým okresního přeboru, zajížděl v dalším kole soutěže na hřiště soupeře jenž měl před tímto utkáním pouze o tři body méně a to do nedaleké Lužné.  Prvních deset minut utkání přineslo ještě vyrovnanou partii s řadou nepřesných zakončení na obou stranách, ale postupem času měli čím dál tím více navrch hostující hráči. První výraznou šanci tak měli zákonitě oni a to ve 13′ po ose Polášek – Sejpka – Černý, kdy posledně jmenovaný ve výhodné pozici selhal a vysoko přestřelil domácí svatyni…Ve 22′ se po souhře Křivánka s Blechou dostal k míči výborně hrající Černý a přesným zakončením podél Procházky otevřel skore utkání 0:1! Od těchto chvil již hosté zcela ovládli hru a diktovali tempo po celé utkání. Ve 25′ po rohovém kopu hosté po závaru nedokázali trefit míč a usměrnit ho do domácí branky…Ve 26′ roztleskala přítomné diváky jak tvrdá rána Sejpky z 18 metrů tak i následný skvělý zákrok Procházky! Ve 34′ aktivní Blecha našel ve výhodné pozici Poláška, ale hostující kanonýr se ranou z voleje teprve zastřeloval a branku přestřelil. O minutu později se v brejkové situaci objevil Sejpka, ale jeho zakončení bylo unáhlené! Ve 39′ po rohu Černého chyběli hlavičce Hlavsy jen centimetry, aby skončila v síti! Hosté se však zaslouženého navýšení skore do poločasové přestávky přeci jen dočkali. A to ve 45′ kdy Ivančík vysunul Poláška, jenž ideálně našel ve vápně Černého a ten uklidil míč do horního růžku bezmocného Procházky 0:2!

Hned ve 46′ měli jedinečnou a také jedinou šanci zdramatizovat utkání domácí, kdy využili snad jediného zaváhání hostující obrany, která byla zřejmě ještě myšlenkami v kabině a Ambrůžek donutil Fiedlera k výbornému zákroku a z dorážky již mířil mimo jeho tyče! Od této chvíle však již existovalo na hřišti jediné mužstvo a to Olešná. V 50 po trestném kopu Vodrážky T. hlavičkoval Černý, ale jeho pokus akrobaticky vykopl z brankové čáry domácí obránce! V 53′ Blecha našel v ideální pozici Poláška, ale ten nedokázal zakončit. O minutu později vybojoval míč Procházka J.  a ze vzdálensoti zhruba 25 metrů napřáhl a nechytatelnou ranou pod břevno zvýšil na 0:3! V 61′ našel přesným pasem z hloubi pole Vodrážka T. hostujícího kanonýra Poláška a ten nadvakrát překonal domácího Procházku 0:4! V 65′ byl faulován Sejpka, k následnému trestnému kopu se postavil Polášek a svým typickým způsobem  přes zed přidal pátý gol hostů 0:5! V 67′ zatáhl míč Blecha a přihrál před branku Poláškovi, ten však míč minul a ten se dostal k Sejpkovi a ten ve vyložené tutovce překopl snad ze dvou metrů domácí branku! V 71′ po ose Sládek – Blecha-Polášek posledně jmenovaný přestřelil. V 74′ se ke střele dostal opět Polášek, jeho tvrdou ránu ještě brankář dokázal vyrazit, ale dobíhající Sládek hlavičkou přeci jen míč dopravil do sítě 0:6! V 81′ mohl tentýž hráč přidat svoji druhou branku, ale tentokrát na domácího golmana nevyzrál! V 84′ se hattricku dočkal Polášek a zvýšil tak na rozdíl neskutečných sedmi golu 0:7! A stejný hráč mohl dokonce přidat o minutu později další gol, ale ve vyložené pozici mířil těsně mimo brankovou konstrukci! Hosté tak po opravdu výborném  výkonu zůstávají dále na čele okresního přeboru a pokud budou schopni zopakovat podobný výkon i v dalších utkáních tak ani v nich nejsou bez šance na zisk dalších bodů.

sestava: Fiedler- Vodrážka T, Hlavsa, Vodrážka M.(Topinka), Ivančík (Ivanov)- Procházka J., Křivánek ( Helebrant), Černý, Blecha- Poláček R, Sejpka (Sládek)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..