FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – ČL KOLEŠOVICE 1:3 (0:2)

V dalším kole přivítali domácí soupeře , který v letošní sezoně okupuje přední příčky tabulky okresního přeboru. Utkání se odvíjelo, tak jako většina domácích utkání. Olešenští fotbalisté měli od počátku herní převahu a vytvářeli si šance jak na běžícím pásu, ale jejich samotné zakončení postrádalo klid a kvalitu. Ve vyložených pozicích se jen v prvním poločase objevili postupně Zadák, Sejpka, Černý a dvakrát Procházka J., ale všichni selhali a bud nedokázali trefit „zařízení“ nebo díky špatnému zpracování ani ohrozit brankáře hostí. A tak přišel zákonitě trest, kdy z rychlého protiútoku ve 24′ otevřel skore Daniš a když ve 27′ po přímém kopu zvýšil Kapoun vedení hostů na 0:2 stála před domácími stejná výzva jako minulý týden v Kněževsi a to otočit stav utkání. Tlak domácích pokračoval i nadále a v poslední minutě prvního poločasu již domácí fandové jásali, když agilní novic v domácím dresu Černý překonal hostujícího Herinka, ale míč po jeho hlavičce skončil pouze na  tyči brankové konstrukce…
Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první a když v 55′ Černý  po centru Procházky J. hlavou snížil na rozdíl jediného golu, zdálo se že domácí od obratu stavu nemůže nic zastavit. Bohužel v 60′ min. byl po druhé žluté kartě vyloučen Karas a to mělo na další průběh hry zásadní vliv. Domácí sice byli i v deseti aktivnějším a lepším týmem, ale do vyložených šanci se jž tolik nedostávali a tak v závěrečných minutách při hře domácích vabank mohli nakonec vstřelit rozhodující gol po dvou situacích kdy přečíslili  domácí otevřenou obranu Kolešovičtí. Ale Fiedler byl proti. Né tak již v 94′ kdy se přeci jen hostům podařilo využít přečíslení a zároven se závěrečným hvizdem dali třetím golem konečnou podobu celkovému skore. Bohužel pro domácí to bylo již třetí utkání s podobným průběhem (Olympie, Kněževes) kdy sice svého soupeře po většinu utkání přehráli, ale vyšli z nich naprázdno. Momentálně to tam prostě nepadá, věřme ale, že  k solidní a pohledné hře se přidá i tento nejdůležitější atribut a pak se zákonitě dostaví i výsledky.

branky: Černý J.- Daniš 2, Kapoun