FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – FK HŘEDLE 2:0 , (1:0)

Utkání hrané v pravé poledne za úmorného vedra slibovalo zajímavou podívanou. Oba týmy se pohybují v horní polovině tabulky a tak se mohlo hrát bez zbytečného stresu na obou stranách. Domácí nastoupili, jako již tradičně v posledních kolech, pouze v jedenácti bez možnosti střídání což se samozřejmě na jejich výkonu v průběhu utkání logicky také projevilo. Úvod zápasu však domácí zvládli nad očekávání a již ve 3′ se po ideálním centru trefil hlavou Polášek M. 1:0! Tento gol domácí povzbudil a po celý první poločas byly lepším týmem a jejich kombinační hra dělala hostům problémy. Bohužel ani jednu ze čtyř velkých příležitostí nedokázali domácí proměnit a zvýšit vedení a tak nakonec mohli paradoxně těsně před přestávkou vyrovnat hosté, ale proti byl Fiedler.
Druhý poločas byl naprostým opakem prvního. Domácím docházeli viditelně síly a tak se soustředily na pozornou obranu. Hosté zatlačili domácí na jejich polovinu do hluboké defenzivy a soustavným tlakem ohrožovali domácí svatyni, ale jejich koncovka byla velmi nepřesná a jen málokdy našla konstrukci branky a když už tak byl na místě pozorný Fiedler. A jak už to v takových utkáních bývá radoval se nakonec druhý tým…v 70 ještě pokus Černého neskončil v brance. ale v 86′ po individuální akci Sejpky, se již Černý nemýlil a definitivně rozhodl, že všechny body zůstanou doma!

branky: Polášek M, Černý

sestava domácích: Fiedler – Vodrážka T, Hlavsa, Ivančík,Karas-Černý, Majba, Helebrant,Polášek M,-Polášek R, Sejpka