FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – SK SENOMATY 2:6, (0:2)

Po vysokém vítězství v Kolešovicích, přivítali domácí soupeře ze Senomat a chtěli určitě navázat na výkon z minulého týdne, Bohužel opak byl pravdou a potvrdilo se pravidlo, že po hodech přichází půst…Domácí vstoupili do utkání naprosto nekoncentrovaně s hlavami až příliš vysoko a než se rozkoukali prohrávali o dvě branky! Nejprve v 8′ napřáhl snad z 25 metrů Vávra a jeho falšovaná střela doprostřed brány zaskočila Glosera hájícího v tomto utkání domácí branku 0:1…Neuběhla ani minuta a po chybě v obraně domácích se opřel na hranici vápna do míče skvěle hrající Moroz a vymetl šibenici domácí svatyně 0:2! To naprosto konsternovalo domácí, kteří místo snahy o zvrat v utkání celý první poločas debatovali mezi sebou a tak si v první části hry vytvořili v podstatě jedinou šanci, kdy se Polášek R. objevil zcela sám v pokutovém území, ale jeho unáhlené zakončení minulo brankovou konstrukci a  když ani hosté nebyli již tak nebezpeční šlo se do kabin za jejich dvougolového vedení.
Po velice živé poločasové debatě vstoupili domácí do druhého poločasu jako vyměnění a na hostující branku se valil jeden útok za druhým. Nejprve ve 48′ hlavičkoval Hlavsa do břevna! Snížení přišlo v 55′ kdy z úhlu prostřelil Kučabu Sejpka 1:2! Poté neproměnil tutovku Černý. V 58′ pro změnu orazítkoval tyč Polášek R.! V pokračujícím tlaku a snaze o vyrovnání se domácí dožadovali v 65′ po faulu Kučaby na Sejpku pokutového kopu, ale nebyli vyslišeni a tak přišel blesk z čistého nebe , kdy Moroz v 68′ poslal hosty opět do dvoubrankového vedení…Domácí ovšem v 70′ opět snížili na rozdíl jediné branky, když Kodeš neštastně odhlavičkoval míč, před dotírajícím Sejpkou, který skončil v síti 2:3! Ovšem o dvě minuty později, přišla další smolná situace z pohledu domácích, když Máchovu střelu z dálky tečoval Hlavsa a ta skončila v šibenici bezmocného Glosera 2:4! Po tomto golu domácí zcela otevřeli hru a to byla voda na mlýn rychlonohým forvardům hostí Vávrovi a Morozovi, kteří dvěma slepenými goly v 79′ a 81′ definitivně rozhodli o vysokém vítězství Senomatských beranů.

Sestava domácích: Gloser – Vodrážka T, Vodrážka M, Hlavsa, Helebrant-Procházka (Ivančík), Ličman, Černý. Polášek M- Polášek R, Sejpka