FC PO OLEŠNÁ-SOKOL JANOV 2:4 , (1:3)

Za krásného jarního počasí sehrál náš tým na UMT Tatran, první přípravné utkání před jarní částí soutěže s týmem ze třetí třídy Sokolem Janov. Bohužel první ostrý test nedopadl pro náš tým vůbec dobře. Na hráčích se zřejmě s trochou nadsázky musela projevit jarní únava nebo zimní spánek, jinak si výkon nelze vysvětlit. I když první šanci zápasu měl T. Vodrážka, když běžel v 10 min. zcela sám na Kopáčka v brance Janova, ale místo technické střely k tyči volil ukvapenou tvrdou ránu přímo na golmana a ten ji dokázal vyrazit. Poté se stále více začal projevovat mnohem lepší pohyb rychlonohých hráčů soupeře v útočné fázi a naopak naivní a profesorská hra hráčů Olešné. To vedlo, k tomu, že Janovští se dostávali čím dál více do rychlých přečíslení a po dvou zahozených šancích se ujali zaslouženého vedení. Bohužel během několika minut se po totožných situacích jejich vedení navýšilo na hrozivých 0-3…Poté došlo k částečnému přeskupení a pod zjištěním, že podobným způsobem nelze pokračovat náš tým v závěru poločasu po centru T. Vodrážky a hlavičce Majby snížil na 1-3.
Ve druhém poločase, už hráči Olešné nepouštěli Janovské do zakončení a naopak sami si začali vytvářet také šance. Když M. Polášek po pěkné individuální akci snížil na rozdíl jediného golu, zdálo se že by s výsledkem mohli pásovci ještě něco udělat. A šance byli zejména R. Polášek a Majba mohli skore otočit, ale ve svých šancích bud selhali nebo je vychytal Kopáček. A tak se potvrdilo nepsané pravidlo nedáš-dostaneš a při snaze o vyrovnání soupeř tečovanou střelou z dobrých 25 metrů uzavřel konečné skore, z naší strany nepovedeného, přípravného utkání.

branky FC PO Olešná. Majba, Polášek M.

Sestava FC : Fiedler-Ivančík,R.Polášek,Hlavsa,Helebrant-Kollmann,M.Polášek,Majba,J.Procházka-Černý,T.Vodrážka (hokejově střídali Pakši a Ličman)