Generálka v Krásném Dvoře dopadla na výbornou

TJ Krásný Dvůr-FC PO Olešná 0:3(0:1) Branky : 34´P.Telvák,66´a 81´Sklenka

Po absolutním propadáku v zápase s Čistou odjel náš tým v neděli ráno napravovat dojem do Krásného Dvora,kde se střetl s 9.týmem OP Loun.Utkání pořádně ani nezačalo a hřiště musel pro zranění opustit Ivančík.První šance domácích přišla na řadu v 9´,když otálející Hlavsa ztratil míč a domácí útočník běžel sám na Fiedlera.Ten ovšem poprvé v utkání náš celek podržel.V 11´střílel ze 30 metrů těsně vedle branky Hlavsa.V 18´domácí zle zatopili naší obraně a v pokutovém území došlo k velikému závaru,který ukončil opět Fiedler.O minutu později prošel P.Telvák celou domácí obranou,ale nastřelil jen nohy gólmana.Po odvráceném rohovém kopu se míč dostal k Šuterovi,který ovšem zbrkle centroval na zcela volného P.Telváka a míč skončil za brankou.Ve 28´zkoušel pozornost domácího gólmana Helebrant,ten si z problémy nadvakrát poradil.Ve 34.min.vysunul Karas parádní přihrávkou do úniku P.Telváka a ten po 30-ti metrovém úprku s přehledem obhodil gólmana-0:1.Domácí mohli vyrovnat v posledních vteřinách první půle,ale Fiedler míč vyrazil na břevno a poté jej bezpečně ukryl v náručí.

Úvodní desetiminutovka druhé půle patřila jasně domácím.Nejprve se zaskvěl opět Fiedler,poté domácí těsně minuli levou tyč a nakonec vykopl Hlavsa míč z brankové čáry.A tak přišel trest na druhé straně.V 64´našel Helebrant přesným pasem Šutera,ten vnikl do vápna a připravil mladíčkovi Sklenkovi výhodnou střeleckou pozici.Ten jí nepohrdl a placírkou poslal míč přesně k pravé tyči-0:2.Domácí se i nadále hnali za vstřelením branky,ale Fiedler byl vynikající.V 68´zlikvidoval samostatný únik a v 71´napravil svoji hrubici a zmařil tutovku domácího útočníka.V 80´měli domácí poslední větší šanci,ale z 10 metrů netrfili prázdnou branku.A tak ihned z protiútoku P.Telvák přehlavičkoval vyběhnuvšího domácího gólmana a dobíhající Sklenka druhým gólem završil skóre utkání na 0:3…..

Sestava:Fiedler-Ivančík(8´T.Pavlíček,62´Sklenka),Hlavsa,M.Vodrážka,Helebrant-Kollmann,T.Procházka,J.Procházka,Šutera-P.Telvák,Karas