Hrubky v obraně+špatná koncovka=porážka v Lubné

Baník Lubná – FC Po Olešná 4:2 (0:0,2:1,2:1) hráno 3×30 min. Branky FC:Karas a Medřický

Za úmorného vedra,tomu odpovídajícímu trávníku a v kombinované sestavě odehrál náš celek první přípravný zápas na novou sezónu,a to v Lubné.V první třetině byl náš celek jasně lepší,ale co dokážeme neproměnit,to se nevidí.Druhá třetina patřila velmi dobře a obětavě hrajícím domácím,kteří se po neskutečných hrubkách obrany dostali do vedení 2:0.Náš tým Karasem a Medřickým postupně vyrovnal a měl další veliké šance,které ovšem nedokázal využít.Jak dát gól tak v samotném závěru ukázal jeden z mladíků v dresu Baníku,a to hned 2x.Domácí tak zaslouženě vyhráli.

podrobnější info později

Sestava:Bělohradský-Pakši,Vodrážka M.,Karas,Kolínský-Kollmann,Hlavsa,Medřický,Kandler-Šutera,Vodrážka T. (hokejově střídali Knot a M.Sládek)

Rozhodčí:Polívka