Jednoznačná výhra v Kolešovicích

ČL Kolešovice – FC Po Olešná 0:5 (0:2) Branky: 2 R.Polášek , 1 Sejpka , Křivánek a Černý

K úvodnímu utkání nového ročníku okresního přeboru zavítalo naše mužstvo na hřiště odchody výrazně oslabených Kolešovic. Proto nic jiného než zisk tří bodů nepřicházelo v úvahu. Hned v 1′ Procházkův volej domácí golman likvidoval s velkými problémy, Přesto to byli paradoxně domácí, kteří využili laxní vstup hostí do utkání a po obrovské chybě v rozehrávce se po obrovském závaru mohli dostat do vedení…Po této situaci mohli hrát hosté již bez brankáře, protože přikovali domácí do jejich vápna jen sporadicky je pouštěli na svoji polovinu natož k ohrožení vlastní branky. Ovšem to jak nakládali se svými brankovými příležitostmi bylo do nebe volající…Ve 13′ dělovku Procházky odkopl domácí obránce z brankové čáry!. Ve 25′ pokus Vodrážky M. z několika metrů opět odvrátil domácí obránce z prázdné branky! A když ani ve 27′ po neskutečném závaru na dvakrát nedokázali hosté z bezprostřední blízkosti prostřelit obranný val naskládaný na brankové čáře bylo jasné, že obětavě bránícímu domácímu celku se budou goly dávat jen hodně těžko…Naštěstí ve 30′ po faulu na Procházku si zkusil svou oblíbenou disciplínu kanonýr Polášek a z trestného kopu vymetl šibenici 0:1! Ve 34′ a 35′  dalekonosné pokusy Procházky a Poláška těsně minuly domácí brankovou konstrukci. Ve 38′ se po individuální akci řítil na bránu Blecha, ale byl sražen a následný kop tentokrát Polášek do branky neuklidil. Ve 43′ zahrával Polášek další standartní situaci, našel zcela volného Černého a pro toho již nebyl problém zvýšit vedení hostí na 0:2! V poslední minutě mohli hosté vstřelit další gol po ideálním centru Křováčka, ale Sejpka naprosto nepochopitelně minul úplně prázdnou svatyni domácích!

Tento hráč si nakonec vysloužil odpustek v 58′ kdy v podobné situaci již branku musel trefit i se zavřenýma očima 0:3! V 61′ Polášek z úhlu vyprášil rukavice domácího golmana a minutu nato v tutové příležitosti poslal míč do tyče! V 72′ zvonila tyč podruhé, tentokrát po střele Blechy! V 73¨po ukázkovém vysunutí Černého od Ivanova, prvně jmenovaný zakončil zbrkle jen do boční sítě…V 76′ přišel nejhezčí okamžik utkání, když Křivánek napřáhl z dobrých 35 metrů a nechytatelnou ranou vymetl šibenici domácího golmana 0:4! V 81′ po faulu na Sejpku, měl možnost zahrávat standartní situaci Polášek a zopakoval si v podstatě situaci ze 30! kdy se trefil stejným způsobem poprvé 0:5! V 84′ zahodili hosté svou poslední tutovku, kdy snad ze dvou metrů přestřelil prázdnou bránu Blecha! A tak v 88′ mohli nakonec skórovat jako poslední domácí, ale ani svou druhou šanci v utkání díky Fiedlerovi neproměnili . I tak je pro domácí , vzhledem k počtu zahozených šancí hostí, výsledek, opravdu hodně milosrdný a pro hostující tým  zvednutý varovný prst, že s nakládáním brankových příležitostí si budou muset počínat mnohem efektivněji, protože v dalších utkáních by se jim to mohlo šeredně vymstít.

sestava – Fiedler- Vodrážka T, Vodrážka M, Křováček ( Ivanov), Ivančík (Sládek),- Blecha, Křivánek, Procházka T., Sejpka – Polášek R, Černý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..