Kanonáda proti rezervě Zavidova

Na skvěle upraveném hřišti byl v sobotu vzhledem k postavení mužstev v tabulce k vidění bezstarostný fotbal.A toho dokázali využít zejména naši hráči….

První střelu vyslali hned v úvodu utkání hosté,ale míč letěl mimo branku.Stejně si vedl o chvilku později z voleje střílející i domácí P.Telvák.Po deseti minutách hry se ve slibné šanci objevil Hlavsa,ale jeho střela byla pro gólmana hostů pamlskem.První branka byla k vidění v 15´,když M.Telvák vysunul po levém křídle T.Vodrážku a ten předložil míč před prázdnou branku P.Telvákovi-1:0.Ve 20´zkusil štěstí z trestného kopu M.Vodrážka,ale hostující gólman vytěsnil míč na roh.Ihned po rohu se ve velké šanci ocitl Jiránek,ale brankář jeho dělovku vyrazil.Stavidla útočné kopané byla otevřena a zejména na hostující branku se valil jeden útok za druhým.Ve 24´pronikl před gólmana M.Sládek,ale nezvolil šťastné řešení a přihrávku před prázdnou branku obránci vystihli.Gólové parametry neměla ani střela T.Vodrážky z trestného kopu,míč skončil o centimetry mimo levou šibenici.Ve 26´již gól padl.M.Sládek vyslal do úniku P.Telváka a ten si poradil na jedničku-2:0.Hosté se připomenuli ve 32´a hned z toho bylo snížení z kopačky Čech ml.-2:1.Ve 35´vystihl Hlavsa rozehrávku soupeře,posunul míč na T.Vodrážku a ten jej opět předložil P.Telvákovi před prázdnou branku-3:1.Ve 40´vnikl do vápna M.Sládek,byl zde tvrdě atakován a sudí Kozák na upozornění pomezního ukázal na penaltu.Tu s přehledem proměnil T.Vodrážka-4:1.Hosté nesložili zbraně a ve 44´kuriozní brankou snížili.Fiedler vyboxoval míč tak nešťastně,že ten se od zad Čecha ml. odrazil do sítě-4:2.Skóre mohl ještě před pauzou navýšit M.Polášek,ale z metru přestřelil branku.

Jestliže v první půli padlo 6 branek,pak ve druhé ještě o jednu více.Na 5:2 zvyšoval svým čtvrtým gólem v utkání P.Telvák,který dostal další skvostnou přihrávku,tentokráte od M.Poláška.V 52´překazil gólovou radost M.Sládka pomezní rozhodčí svým praporkem.Po hodině hry vysunul Hlavsa T.Vodrážku a ten přízemní střelou navýšil na 6:2.O minutu později nastřelil stejný hráč tyč.V 68´došlo po rohovém kopu k závaru před hostující branku a nejpohotověji reagoval na odražený míč M.Polášek-7:2.Kolem 75´stříleli v rychlém sledu 3x hosté,ale Fiedler si v poklidu poradil.Deset minut před koncem předvedli povedenou kombinaci Hlavsa s M.Poláškem a druhý jmenovaný poslal míč do prázdné branky-8:2.V 83´měl velikou šanci v dresu áčka debutující mladíček Sklenka,ale po nádherném zpracování 40-ti metrového pasu M.Vodrážky jen nastřelil vyběhnuvšího gólmana.Devátý gól domácích tak vstřeli T.Vodrážka utěšenou dělovkou ze 20 metrů,když vystihl rozehrávku hostů a završil tak hattrick-9:2.Poslední slovo v zápase však měl hostující Čech ml.,který v úniku prostřelil Fiedlera a jako třetí hráč v utkání docílil tří branek-9:3…….

Sestava:Fiedler-Prchal,M.Vodrážka,Pakši,M.Telvák(46´Jirásek)-M.Sládek,M.Polášek,Hlavsa,Jiránek(64´Kollmann)-P.Telvák(79´Sklenka),T.Vodrážka

Rozhodčí:Kozák-Hořejší,Tichý

ŽK:domácí 0 – hosté 1x