Mladíčci obsadili 5. místo

V sobotu 9.3. 2019 se v rakovnické sportovní hale odehrál Memoriál Leo Urbana v halové kopané. Naši mladíci, kteří celý turnaj odehráli v 5 hráčích, tedy bez možnosti střídání, skončili nakonec na 5. místě.

Memoriál Leo Urbana 2019

FC PO OLEŠNÁ – SKP RAKOVNÍK O   1:2

zahajovací zápas s největším favoritem celého turnaje v němž byli hráči SKP Rakovník lepším týmem a dostali se zaslouženě do vedení. Přesto se díky golu Misíka podařilo našim borcům z ojedinělého protiútoku vyrovnat. Nakonec o vítězství favorita rozhodl neštastný gol dvě minuty před koncem, kde však nebylo zcela jisté zda míč přešel celým svým objemem brankovou čáru.

FC PO OLEŠNÁ – FK RAKOVNÍK 09   2.2

ve druhém zápase s děvčaty, které byly většinou o dva roky starší a těžily především z výhody fyzických parametrů, jsme ještě několik minut před koncem díky brankám Pouly 2-0 bohužel vítězství jsme v závěru díky dvěma trefám Virglerové ztratily.

FC PO OLEŠNÁ-TJ ROZTOKY     2:4

Po dvouhodinové pauze mezi zápasy naši nezachytili úvod zápasu a než se dostali opět do zápasového tempa prohrávali již 0-4…poté se jim již podařili díky dvěma brankám Pouly snížit na 2:4.Bohužel se ukázalo, že tato prohra nás stála v konečném součtu možnost zahrát si o medailové umístěni.

FC PO OLEŠNÁ – TJ SLABCE    2:1

Utkání, které rozhodl doslova v poslední vteřině vítěznou brankou Misík, rozhodl o tom, že jsme ve skupině obsadili třetí místo.

FC PO OLEŠNÁ- SLAVOJ CHRÁŠTANY  1:1, p.k. 2:0

utkání o konečné páté místo s rivalem z Chráštan rozhodly až pokutové kopy, které proměnil Misík a Poula.

Vzhledem k tomu, že náš tým odehrál celý turnaj, z důvodů absence několika hráčů, kteří se omluvili ze zdravotních důvodů, v pouhých pěti hráčích bez možnosti střídání patří jim za předvedené výkony  plné absolutorium!

Konečné pořadí:

  1. KP Rakovník “O”
  2. SKP Rakovník “M”
  3. FK Rakovník (dívky)
  4. Sokol Nové Strašecí
  5. FC PO Olešná
  6. Sl. Chrášťany
  7. FK Hředle+SK Lišany
  8. TJ Slabce
  9. Tatran Rakovník
  10. TJ Roztoky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..