Na úvod porážka v Pustovětech

Po nepovedené přípravě se Mš. Žehrovicemi minulý týden (3:6) nastoupili olešenští v prvním mistrovském utkání nového ročníku okresního přeboru v Pustovětech. V ne příliš pohledném utkání za úmorného vedra měli první šance hosté. V 8′ jedovatou střelu Poláška R. z dobrých 25 metrů mířící k levé tyči skvěle vytěsnil na roh Beneš!. Ještě bravurnější zákrok si schoval na 14′ kdy pokus opět Poláška R. z trestného kopu fantasticky vyškrábl z levého horního růžku! Poté hra upadla do průměru. Domácí se do první šance dostali až ve 30′ kdy po skrumáži vykopával z brankové čáry Polášek R.! O minutu později poprvé vyzkoušel kvality hostujícího golmana Procházky Peták, ale jeho střelu k tyči Procházka vyrazil! Ve 34′ po rohovém kopu halvičkoval Matějovský z ideální pozice nad! Ve 38′ však hosté neodkopli jednoduchý míč, ke kterému se dostala nová akvizice domácích Hranai přestoupivší ze Sokola Milavče a nabídnutou šancí hráč nepohrdl 1:0! Hosté mohli vyrovnat ve 40′ po pěkné akci Procházka-Vrbata-Vodrážka, ale posledně jmenovaný na centrovaný míč před prázdnou bránou těsně nedosáhl!
Druhý poločas přinesl dlouhou dobu jen fotbal po šestnáctky bez kloudnější šance. Až v závěru se začali dít věci. Hosté ve snaze o vyrovnání získali územní převahu. v 77′ po trestném kopu Vodrážky Hlavsa hlavičkou trefil břevno od něhož se míč odrazil těsně před brankovou čáru a v chumlu dorážel Procházka J. míč do prázdné brány 1:1! ovšem radost hostům zmařil zvednutý praporek AR2 Fejfara…hodně nepřehledná situace…V 84′ vysunul Černý Vodrážku jenž šel sám na domácího golmana ovšem i tuto akci zastavil praporek stejného rozhodčího…A tak v době kdy hosté hráli vabank a až do poslední minuty utkání bojovali o body přišel v 92′ trest z protiútoku kdy samostatný unik z poloviny hřiště opět suverénně zakončil Hranai 2:0! Poté dobře pískající rozhodčí Kozák ukončil okamžitě utkání a hostujícímu celku zbyli jen oči pro pláč.

branky: Hranai 2

sestava FC PO : Procházka P.-Polášek R.,Hlavsa, Ivančík, Kašpar- Vodrážka T., Procházka J, Pěchoušek, (Bučák), Vrbata -Černý, Kohler K.