Na závěr přípravy výhra

FC Pásová ocel OLEŠNÁ-TJ Šanov 4:1 (1:0) Branky:Jiránek,P.Telvák,M.Sládek a M.Vodrážka-Sekyra

Poslední přípravný zápas před jarní částí sezóny sehrál náš celek po domluvě se soupeřem na přírodním povrchu solidně upraveného hřiště na Olešné.Hosté,byť hrající o stupínek nižší soutěž,nezačali vůbec špatně a v 8´spálili obrovskou šanci,když nastřelili z bezprostřední blízkosti pravou tyč naší branky a následující závar ukončil obětavě M.Polášek odkopem míče na roh.Naši hráči zkoušeli štěstí ze střední vzdálenosti,ale pokusy P.Telváka a M.Poláška skončily mimo branku.Ve 25´mohl vstřelit úvodní branku T.Vodrážka,ale hostující gólman předvedl výborný zákrok.Po půlhodině střílel stejný hráč těsně mimo levé tyče.O minutu později ukázal svůj reflex také Bělohradský,když zneškodnil pohlednou patičku hostů z bezprostřední blízkosti.Náš celek postupně přebral iniciativu a ve 35´nastřelil T.Vodrážka opět jen gólmana.Ve 37´se do zakončení dostal T.Procházka,ale jeho hlavička skončila o milimetry vedle branky.Poslední minuta přinesla šance na obou stranách.Nejprve T.Vodrážka napálil míč do hráče stojícího na brankové čáře,aby ihned z protiútoku netrefili hosté branku z 8 metrů.Přesto se do kabin nešlo za bezbrankového stavu.Centrovaný míč do soupeřova vápna sledoval důsledně M.Sládek,aby jej vybojoval pro Jiránka,který jej pohotově uklidil k pravé tyči-1:0.

Druhý poločas přinesl mnoho střídání a také více branek.Tu druhou vstřelil nádherně ze 20 metrů P.Telvák,když po nahrávce Jiránka vymetl pravou šibenici hostující branky-2:0.V 55´předvedl náš tým nejhezčí akci utkání,když míč putoval z jedné přes několik hráčů,aby T.Procházka vybídl centrem M.Poláška do velké šance.Posledně jmenovaný zkusil z voleje přelobovat vyběhnuvšího brankáře,ale těsně přestřelil.Po hodině hry vystihl M.Sládek rozehrávku váhajícího stopera hostů a ihned poslal míč do odkryté branky-3:0.Hosté v této části hry vypadali rezignovaně.Přesto se v 73´z ojedinělého protiútoku prosadil Sekyra,když přehodil vybíhajícího Bělohradského-3:1.Závěr zápasu patřil domácím.Nejprve v 85´nepřetavili v gól Jiránkovu přihrávku M.Sládek s M.Poláškem,aby skóre uzavřel velmi pohlednou brankou z trestného kopu M.Vodrážka-4:1.K solidní podívané přispěl velmi dobrým výkonem i sudí Vyhnanovský.

Sestava FC:Bělohradský-Ličman(60´Knot),Hlavsa,M.Vodrážka,Helebrant(60´Šika)-Karas(25´M.Sládek),Procházka,M.Polášek,Jiránek-T.Vodrážka(55´Kollmann),P.Telvák(63´T.Pavlíček)

Rozhodčí:Vyhnanovský