Okleštěná sestava veze výhru ze Slabec

TJ SLABCE-FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ    2:4, (1:2)

Po nepřesvědčivých výkonech se Zavidovem a Pustovětami zajižděli hosté k dalšímu utkání na horkou půdu do Slabec, kteří se naopak blýskli v posledním utkání v Zavidově, kde vysoko vyhráli. Vzhledem k tomu a především však k situaci, kdy ke dlouhodobě zraněným Vodrážkovi T, Sejpkovi a Křováčkovi pro toto utkání navíc nebyli k dispozici ani Hlavsa, Helebrant, Topinka a nově zraněný  Blech, se tabulkové postavení obou týmu nedalo brát jako určující element kvality.  Hosté však ukázali, že si i s touto situací dokáží poradit. Již v 10′  se řítil zcela sám na domácí svatyni Černý, ale zastavil ho naprosto nesmyslně falešný praporek pomezního rozhodčího. Ve 21¨však již další unik Černého skončil chladnokrevným zakončením podél golmana 0:1! Ve 25¨vysunul Holík Kohlera, který překonal Hrbka v domácí brance, ovšem i tomuto gölu zamezil prapodivně zvedlý praporek pomezního rozhodčího.Ve 27′ se ocitl v tutové pozici Holík, ale míč netrefil ideálně a tak si sním domácí golman poradil! Poté se dostali dvakrát do zakončení i domácí, ale Fiedler byl vždy na místě! Ve 32′ Černý dostal hosty do dvoubrankového vedení 0:2! V 35′ po centru Fialy hlavičkoval Kohler, ale Hrbek byl na místě! Ve 39′ po závaru v pádu netrefil Černý odkrytou branku domácích! Bohužel pro hosty ve 44′ po rohovém kopu snížili domácí Schejbalem klasickým golem do šatny 1:2!

To že snižující gól domácí nakopne, se potvrdilo v 55¨kdy Čiha prostřelil hradbu těl po závaru před hostující brankou a překonal bezmocného Fiedlera 2:2!  V 58 měli hosté zahrávat pokutový kop, když jeden z obránců naprosto jednoznačně hrál v pokutovém území rukou, ale píšťalka hlavního rozhodčího byla němá.V 60¨mohl hlavou poslat hosty do vedení již dlouho nehrající Ličman, ale chybělo mu pár centimetrů.Ovšem pak začal úřadovat Polášek. Nejprve se z pozice stopera v 63′ vysunul na soupeřovu půlku pro odražený balon, po závaru před domácí brankou, který si zpracoval na prsa a halfvolejem z dobrých 35 metrů neskutečným způsobem vymetl šibenici bezmocného Hrbka 2:3! V 72¨zahrávali hosté přímý volný kop, ke kterému se postavil zřejmě nejlepší exekutor těchto situací v okresním přeboru Polášek a diváci už pomalu tušili co se bude dít – a ten je další vymetenou šibenicí nezklamal 2:4! A bylo rozhodnuto. Hosté pak svým napadáním ještě několikrát v přečíslení nedotáhli své útoky do golového vyjádření. Největší potlesk si vysloužil v 82¨Kohler, který sebral na vlastní půlce míč protihráči ve sprintu se vyhnul dalším dvěma hráčům soupeře  na vápně se neskutečnou otočkou ala Zidane vyhnul poslednímu stoperovi, ale z očí do očí Hrbkovi již selhal a nastřelil míč do jeho těla! Vzhledem k tomu, že olešenské hráče ted čekají dva velice náročné zápasy se Mšecí a v Rynholci jsou tři body ze Slabec velmi cenné.

branky: Schejbal, Čiha – Černý 2, Polášek R 2

sestava hostí: Fiedler – Polášek R, Vodrážka M,Ivančík, Přibík-Křivánek, Fiala (Sládek),Procházka J, Kohler – Černý, Holík (Ličman)

diváků  80

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..