UMT sokolovna

30.09.2014: NAROZENINY

Narozeniny

První domácí zaváhání
FC Po Olešná - ČL Kolešovice 1:2(0:1) Branky:16´Daniš 0:1,52´M.Polášek 1:1,92´Ridzoň 1:2

K dalšímu utkání přijeli na Olešnou Kolešovice,se kterými se vždy hraje vyrovnané utkání.Nejinak tomu bylo i tentokrát,i když je nutno uznat,že to byli v sobotu hosté,kteří byli lepším týmem.

Úvod zápasu patřil spíše našemu celku,který si vypracoval 2 střelecké pozice.V jedné z nich se ocitl M.Polášek,ale jeho střela v 6´orazítkovala jen pravou tyč.V 8´mohl udeřit Karas,ale místo aby postupoval sám na gólmana,zbrkle vystřelil ze 25 metrů a to byla pro brankáře hostů vítaná lahůdka.Navíc to byl na dlouhou dobu poslední nebezpečnější atak soupeřovi branky.V 16´vyhráli hosté tři osobní souboje,míč se dostal k Danišovi a ten přízemní střelou překonal Fiedlera-0:1.Po půlhodině hry mohli hosté během několika minut skóre navýšit,ale ani jeden za tří střeleckých pokusů ve velmi nadějných pozicích neskončil mezi tyčemi.Z naší strany vyslali na soupeřovu branku střely T.Vodrážka a Brejcha,ale ani jedna neměla přesnost.Ve 40´to byli opět hosté,kteří měli velikou šanci,ale Fiedler byl připraven.

Začátek druhé půle patřil sice našemu celku,ale v 50´mohlo být neveselo.Naštěstí míč po střele hostů skončil o milimetry vedle levé tyče.Ihned z protiútoku vyslal Ličman krásnou uličkou M.Poláška do veliké šance,ale Herink jeho střelu vyrazil na roh.Po jeho rozehrání se míč dostal zpět k M.Poláškovi a ten jej přízemní střelou poslal do sítě-1:1.V tuto chvíli se hrálo vyrovnané utkání bez šancí.Až v 69´musel dokázat své umění Fiedler,když likvidoval jedovatou střelu hostů.V 75´prolétl míč po další povedené střele kolešovických jen o kousek vedle levé tyče.V 80´pokoušel štěstí Brejcha,ale trefil jen prostředek hostující branky.V 89´došlo k nešťastné srážce Helebranta s hostujícím Herinkem a náš hráč putoval s roztrženou hlavou do nemocnice.Jenže kalich hořkosti si náš celek vypil až v 92´,kdy Daniš unikl obraně,jeho střelu sice Fiedler skvěle vyrazil,jenže dobíhající Ridzoň jej pohotově vrátil do sítě-1:2.Ani ve zbývajícíh třech minutách si náš celek nevytvořil šanci k vyrovnání,a tak si hosté vzhledem k vytvořeným šancím odvážejí z Olešné zasloužené vítězství.....

Sestava:Fiedler-Staněk(55´Helebrant,89´Lužný),Ivančík,M.Vodrážka,Ličman-Karas,M.Polášek,P.Telvák,M.Telvák-T.Vodrážka,Brejcha

Rozhodčí:Polívka-Beran,laik(Prchal)

ŽK:M.Telvák,T.Vodrážka-hosté 3x