Ostudný výkon v poháru

SLAVOJ CHRÁŠTANY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   6:4 , (2:2)

Utkání prvního kola okresního poháru hrajícího se na Zátiší skončilo pro favorita zápasu obrovskou ostudou…problémy začali již před utáním, kdy se nedostavili dva hráči a golman Procházka, který poslal jen své rukavice… a tak si je  musel navléci Kollmann. Utkání samotné sice začalo tlakem olešenských, ale první gol utkání vstřelil v 7¨ Králička, který nachytal Kollmanna v nedbalkách a povedenou střelou z 25 metrů otevřel skore 1:0! Poté však předvedl brankář hostí i něco ze svého gólmanského umění a skvěle vytáhl tečovanou střelu Louly! Hosté se k prvnímu vážnějšímu zakončení dostali až po dlouhých 20 minutách kdy Gregor vysunul Poláška, ale jeho pokus Čecho v brance hostí vyrazil! Ve 22′ Ivančík našel výborným pasem zcela volného Elmericha, ale ten z voleje netrefil brankový prostor! O minutu později však své selhání napravil povedeným vysunutím Poláška R., který s pomocí tyče zaslouženě vyrovnal 1:1! Ve 24′ nastřelil Hubáček tyč Kollmanovi branky, aby okamžitě z protiútoku rychlonohý Nováček našel Elmericha , který sice nadvakrát, ale přeci jen poslal favorita do vedení 1:2! O minutu později však bylo znovu vyrovnáno, když nedůraz v obraně hostí potrestal Chráštanský Nováček 2:2! Ve 27′ zahrával trestný kop Vodrážka T., ale jeho pokus skvěle vyrazil Čecho na tyč své svatyně! Ve 37′ Gregor vysunul Nováčka a ten si také vylámal zuby na dobře chytajícím Čechovi! A když ani Ivančík ve 40′ netrefil v tutové šanci branku šlo se do kabin za stavu 2:2.

  V 50′ došlo ke kuriozní situaci , když olešenský brankář chtěl rukou rozehrát balon, ten mu však vypadl přímo k nohám Louly a pro toho již nebyl problém poslat Slavoj do vedení…3:2.!  V 60′ vysunul Procházka Nováčka P, jenž v další tutovce selhal! O pět minut později si oba spolupráci zopakovali Nováček udělal dokonce kličku Čechovi , ale trefil pouze tyč prázdné branky! A tak přišel zákonitý trest, když z ojedinělého protiútoku pláchl všem Loula a zvýšil na 4:2! V 77′ vykřesal naději Vodrážka T. , který se nádherně  trefil ze 30 metrů do šibenice 4:3! Poté hosté zatlačili hráče Slavoje do těžké defenzivy(kterou na straně Chráštanských skvěle dirigovala dvojice Hlavsa, Erben), ale nedokázali skórovat ani z těch nejvyloženějších šancí.  Nejprve v 78′, kdy se řítil zcela sám na golmana Procházka aby své solo zakončil jen střelou do strážce domácí svatyně! V 80 a 81′ Čecho na prosto bravurně vychytal Poláška R.! Olešenští ve snaze o vyrovnání zcela, navíc již hrající pouze v deseti bez zraněného Vodrážky M, rezignovali na jakoukoliv obranu a toho využil v 87¨’ rychlonohý Loula, který zvýšil na 5:3! A to samé se povedlo v nastaveném čase Hubáčkovi, který přehodil po samostatném uniku Kolmanna 6:3! V poslední minutě nastavení ještě kosmeticky upravil stav bláznivého utkání Gregor povedenou střelou z 25 metrů  6:4…Slavoj si tak za svou bojovnost a nadšení zaslouženě zajistil postup do dalšího kola okresního poháru a ukázali olešenským, že pouze fotbalovostí a podobným profesorským fotbalem nemusí stačit ani na tým z nižší soutěže. 

sestava hostí: Kollmann-Vodrážka T, Vodrážka M,Přibík,Vrbata-Ivančík(Fiala), Procházka J, Gregor, Nováček- Polášek R, Elmerich

One Reply to “Ostudný výkon v poháru”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..