Pohyby v kádru mužů

Netradičně v pátek navečer odstartuje pro náš celek mužů nový soutěžní ročník,a to pohárovým utkáním v Kroučové.Oproti loňské sezóně došlo k několika změnám v kádru.

Nejprve odchody :

Do Městečka odešel Lukáš MAJBA a přestup do Chrášťan si doslova vytrucoval Jakub KARAS.Do stejného týmu odchází i Dominik KŘÍŽ.

Naopak na Olešnou se podařilo získat tyto hráče :

Z Týmu Sokola HRUSICE ,hrajícího okr.přebor Prahy-východ přichází Filip BLECHA,který působil třeba v Městečku,Čisté,či rakovnických týmech SK a Tatran.

Dalším nováčkem v týmu bude Martin KŘIVÁNEK,naposledy hájícího barvy Baníku Libušín,který postoupil z 1.A třídy do krajského přeboru.Předtím nastupoval třeba za Zbraslav,či oba rakovnické týmy SK a Tatran.

Ve žlutomodrém dresu Olešné se po 20-ti letech objeví opět také Zdeněk KŘOVÁČEK,který posledních 12 let strávil v Olympii Rakovník.Nastupoval také za SK Rakovník,či Kounov.

Stejné časové období k návratu na Olešnou potřeboval Václav HOLÍK,který přichází z Kounova.

Zatím posledním do party je Petr IVANOV,který se jako odchovanec Olešné vrací na místo činu z Tatranu Rakovník,kde strávil posledních 6 let v mládežnických kategoriích.

V jednání je ještě minimálně jedno velmi zajímavé jméno.O případném příchodu zatím nejmenovaného hráče budeme informovat.

Ke změně došlo také na postu trenéra,který po 12-ti letech opustil Miloslav DOLEŽAL a nyní bude vykonávat funkci vedoucího mužstva.Nahradil jej Roman ZADÁK,který má bohaté hráčské zkušenosti z vyšších soutěží.Např. SK Kladno,SK Lhota,Družec.

Všem výše uvedeným přejeme v nových oddílech či funkcích hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..