Rezerva rozstřílela Panoší Újezd

FC Po Olešná „B“ – Sokol P.Újezd 7:2(4:1) Branky:3 Kollmann,2 Karas,1 T.Pavlíček a Šutera-Bucek a B.Polcar

K dalšímu utkání nastoupila rezerva doma proti předposlednímu Panošímu Újezdu.Ve 4´střílel nebezpečně Karas,ale poté měli více ze hry hosté.Nejprve nastřelili v 6´B.Polcarem levou tyč a v 10´si oprávněně stěžovali na chybně odmávaný ofsajd.Poté ovšem náš celek během 10-ti minut nastřílel 3 branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto.Nejprve ve 13´po faulu na Kandlera otevřel skóre z penalty Kollmann,poté v 18´doklepl po Sklenkově napadání míč do branky Karas,aby ve 23´Kollmann v pádu nadvakrát protlačil míč do sítě potřetí-3:0.Hosté nevěděli kam dříve skočit a hrálo se pouze kolem jejich pokutového území.Jiránkovu střelu skvěle vyrazil gólman,Karas hlavičkoval po rohu těsně vedle.Ve 34´jeden z hostujícíh obránců zahrál ve vápně neštastně rukou a Karas z penalty zvýšil na 4:0.O 2.minuty později hosté Buckem z ojedinělého protiútoku snížili-4:1.Ještě do přestávky mohl navýšit skóre Sklenka,ale jeho hlavička skončila pár centimetrů mimo pravou tyč.

Do druhé půle nastoupil náš celek se 4 změnami v sestavě a hned ve 46´se ve zmatku před brankou hostů prosadil hlavou Šutera-5:1.V 50´musel předvést své umění také Bělohradský,když likvidoval velkou šanci soupeře.V 54´vyzkoušel hostujícího gólmana vlastní spoluhráč.když mu poslal z poloviny hřiště malou domů a Píša musel reflexivní robinzonádou míč vyrážet z pod břevna.V 59´se krásně prosadil T.Pavlíček,když dorážel do šibenice těžkým volejem gólmanem vyraženou střelu-6:1.V 63´neproměnil velkou šanci Šutera a dorážející Jiránek mířil vedle branky.V 70´unikl po levém křídle T.Pavlíček a předložil Kollmannovi míč na malé vápno.Ten neváhal a vstřeleným gólem získal svůj první hattrick v kariéře-7:1.Hosté v samotném závěru ještě několikrát zazlobili.První šanci jim zmařil Bělohradský,ale v 82´byl na střelu Polcara krátký-7:2.Když se neujala ani hlavička soupeře v 88´,rozhodčí Tichý utkání ukončil ……..