Rezerva se rozloučila výhrou

FC Po Olešná „B“-FK Kněževes „B“ 6:1 (2:0) Branky:2 Pakši a M.Sládek,1 T.Pavlíček a Kollmann – Žemlička

Ve svém zřejmě posledním zápase v historii narazila naše rezerva na béčko Kněževse.Od začátku zápasu se hrál bezstarostný fotbal.Hned ve 4´měl šanci Pavlíček,ale střílel mimo.Na druhé straně musel v 6´Bělohradský vyrážet střelu hostů.A po deseti minutách již domácí vedli.To Zelenka nezištně našel Pavlíčka a ten střelou k pravé tyči pohnul poprvé ukazatelem skóre-1:0.V 17´se prosadil individuální akcí Pakši a netradičně levou nohou zvýšil ze 6 metrů na 2:0.Ani hosté nezůstávali pozadu,ale veškeré pokusy s přehledem likvidoval Bělohradský.Ve 27´měl gól na noze P.Telvák,ale nastřelil jen gólmana.Největší šanci hostů zmařil ve 32´Žemlička,když z bezprostřední blízkosti mířil těsně vedle levé tyče.A když ve 41´nedokázal Pavlíček proměnit samostatný únika místo přihrávky volnému Pakšimu nastřelil jen gólmana,šlo se do kabin za dvoubrankového vedení naší rezervy.

Hned v první minutě druhé půle likvidoval Bělohradský tutovku soupeře.V 55´vysunul střídající M.Sládek Pakšiho a ten pohodlně zvýšil na 3:0.Jenže hosté se nevzdávali a do hry je málo vídanou chybou dostal do té doby spolehlivě chytající Bělohradský,když propustil skrz nohy střelu Žemličky ze 35 metrů-3:1.V 67´vrátil domácím třígolové vedení Kollmann,který poslal Zelenkův rohový kop hlavou přesně k pravé tyči-4:1.A o minutu později mohl přidat druhý gól,ale Telvákovu vyraženou střelu poslal dorážkou mimo tři tyče.Čtvrthodiny před koncem předvedl zákrok dne Bělohradský,když bravurně zlikvidoval únik jednoho z hostů.A ihned z protiútoku slavil M.Sládek,když si po pěkné kombinaci naskočil na centr Zelenky a hlavou zvýšil na 5:1.Z dalšího útoku se mohl mezi střelce zapsat i mladík Sklenka,ale hostující obrana míč dostihl doslova na brankové čáře a odkopla jej do bezpečí.Poslední branku naší rezervy tak vstřelil po samostatné akci M.Sládek a pečetil tak v 83´vysoké vítězství-6:1.V 90´s naprostým přehledem pískající sudí Titlbach ukončil oběma týmům sezónu…….

Sestava:Libor-Knoťas,Prší(60´Ondra),Honýs,Venca L.(31´Venca K.)-Dan,Páťa,Pakšík,Kollmís-Mates,Zelí(57´Martin)

Rozhodčí:Titlbach