Hladká výhra v Senomatech

SK Senomaty-FC Pásová Ocel Olešná 0:3 (0:1)

Branky : 43¨Majba,53´P.Telvák a 88´J.Procházka

V dalším kole okresního přeboru zajížděli hosté na neoblíbené hřiště do Senomat kde se jim historicky příliš nedaří. Když se k tomu přidají absence bratří Polášků, Vodrážky M., Topinky, Pakšiho, Procházky T. a distancovaného Karase vyhlídky na prolomení nepříznivé bilance nebyli příliš veliké . Naštěstí na hřišti samotném tomu bylo zcela opačně. Již v 1′ vyslal Zadák kolmicí rychlonohého Sejpku, který se prosmýkl mezi dvěma statickými obránci domácích do samostatného úniku, ale v zakončení mu na poslední chvíli zabránil nedovoleným zákrokem domácí obránce a mohl být hodně rád, že viděl jen žlutou kartu! Následný trestný kop poslal T. Vodrážka vedle brankové konstrukce. v 7′ se poprvé po střele Telváka ve vyložené pozici zatřáslo břevno domácí svatyně! A o dvě minuty později po hlavičce Černého opět od inkasovaného golu zachránilo domácí břevno…domácí tak přežili úvodní tlak hostí bez újmy. Naopak ve 12′ se poprvé osmělili i domácí a Vodrážka musel hasit požár na brankové čáře. Divoký úvod utkání zakončil neproměněnou tutovkou Helebrant. Poté se hra na chvíli opticky vyrovnala a další vzrušení přišlo až ve 35′ kdy se Vodrážka přiznal k neviditelnému rohovému kopu, za což hosté mohli paradoxně pykat ale jen díky skvělému zákroku Fiedlera zůstalo skore bez branek! Poté opět převzali iniciativu hráči Olešné, za což byli ve 43′ odměněni vedoucím golem, když Vodrážka elegantním obloučkem přes obranu našel agilního Majbu a ten se již nemýlil 0:1!
Ovšem začátek druhého poločasu zastihl hosty v nedbalkách a po střele domácích z dálky ve 47′ zazvonila konstrukce v podobě tyče i na straně hostí…Po tomto varování, ale již převzali taktovku utkání jednoznačně do své moci hosté a rychlou a nápaditou hrou se dostávali do jedné šance za druhou. V 53′ nabil Majba Telvákovi a ten zvýšil pohotovou střelou na 0:2! V 60′ Zadák zazdil neskutečnou příležitost, kdy snad metr před prázdnou bránou napálil míč potřetí do břevna domácí branky…v 64′ po nabídce Sejpky Zadák opět selhal a v naprosté tutovce nastřelil jen domácího brankáře a z dorážky Majba netrefil prázdnou bránu…v 70′ trápení, kdysi elitního kanonýra SK Kladno dosáhlo vrcholu, když přehodil brankáře , ale střela skončila těsně mimo brankové konstrukce! V 72′ vysunul Sejpka do samostatného úniku Procházku J., ale ani ten nedokázal , tentokráte díky vynikajícímu zákroku domácího golmana, skórovat. Až v 84′ se připomněli také domácí, ale Vávra z uhlu Fiedlera překonat nedokázal. A tak zákonitě měli poslední slovo hosté, kdy v 88′ vysunul Majba Procházku a ten podél brankáře stanovil konečné skore na 0:3! A když i v další tutovce poslal Procházka z malého vápna míč nad branku domácích , tak by počtu šancí spíše odpovídalo skore 3:11…

Diváci : 40

One Reply to “Hladká výhra v Senomatech”

 1. Dobrý den,
  dovolte mi Vám nabídnout letní i zimní soustředění s ubytováním v našem penzionu ve dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Samozřejmě plnou penzi můžeme uzpůsobit trénujícím sportovcům – možnost vlastního jídelníčku.Snídaně poskytujeme formou švédského stolu. Hřiště s umělým povrchem III.generace,v létě i hřiště s travnatým povrchem, halu o velikosti skoro poloviny hřiště (25x 45m), bazén na regeneraci (12 x 6m) .
  Se soustředěními fotbalových žáčků i dospělých máme v našem penzionu takřka 20ti leté zkušenosti, v posledních letech u nás měli soustředění jak zimní,tak i letni žáci Slavia 98´,96´,95´,94´,93´,92´,Sparta 94´,95´96´,97´,,SK Kyje dorost i dospělí,Motorlet dorost i žáci, Lokomotiva Praha,Dukla Praha,Kroměříž,Havlíčkův Brod a mnoho mužstev okresních či krajských přeborů,jakož i mnoho německých a polských žákovských i dospělých fotbalových mužstev.
  Pokud budete mít zájem,je možno domluvit přátelské zápasy.
  Nic pro nás není problém – vše vyřešíme obratem.
  Můžeme nabídnout i dopravu za režijní ceny.
  Pobyt začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
  Multifunkční hřiště (22 x 12m), soukromá posilovna a vířivka pro 4 osoby k dispozici přímo na penzionu.
  ceník :
  ubytování – od 400,-.. zahrnuje: noc s plnou penzí – menu dle dohody (jídlo 3x denně) + pitný režim
  více dle dohody (ovoce,druhé večeře,svačiny…)
  hala (45x25m)….. 650,- / h
  krytý bazén (12x6m)….. 550,- / h (po 18hod… 1000,- / h ) – pouze pro zimní soustředění

  HŘIŠTĚ:

  PŘÍRODNÍ TRÁVA
  1200,- /h – pouze v létě

  UMT

  ZIMNÍ TERMÍN 1.11. – 31.3
  žáci + dorost 800,-Kč /h
  dospělí 1200,-Kč /h
  utkání – muži 2200,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  utkání – dorost 1800,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  utkání – mládež 1400,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  1xkabina 150,-Kč
  osvětlení 200,- Kč
  časomíra-utkání 100,- Kč

  LETNÍ TERMÍN 1.4. – 31.10.
  žáci + dorost 500,-Kč /h
  dospělí 800,-Kč /h
  utkání – muži 1200,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  utkání – dorost 1000,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  utkání – mládež 800,-Kč – celé utkání(+2kabiny,světla)
  1xkabina 150,-Kč
  osvětlení 200,- Kč
  časomíra-utkání 100,- Kč
  přírodní tráva i UMT – polovina hřiště za poloviční cenu !!!
  objednávky a rezervace termínů:
  HALA …………….602475996 p.Soldát
  UMT ……………..739520375 p.Žanta

  jakýkoliv dotaz obratem zodpovím

  nic není nemožné

  foto sportovišť i pensionu a další info na http://www.pensionnuselska.cz

  s pozdravem M.Verner
  608879335

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..