Sokol Kroučová – FC Pásová ocel Olešná 1:4(0:2)

Branky : 65¨Mildorf (pen.) – 29´a 75´R.Polášek,36´Křivánek a 71´Hlavsa

Netradičně v pátek se odehrálo čtvrtfinále okresního poháru, kdy náš tým zajížděl na hřiště do Kroučové. Utkání se hrálo v celkem poklidném tempu, kdy míč na kopačkách měli v drtivé většině hosté z Olešné a v podstatě kontrolovali průběh utkání aniž by museli vynaložit větší usilí. Na,  vzhledem ke klimatickým podmínkám posledních týdnů, vyschlém a nerovném terénu se příliš pohledný a kombinační fotbal ani hrát nedal. V 11′ po centru Vodrážky T. Sejpka sice nekompromisní  hlavičkou uklidil míč do branky, gol však kvůli těsnému ofsajdovému postavení nemohl platit. Ve 20′ poslal Polášek R. z trestného kopu míč těsně mimo tyč domácí svatyně. A tak se diváci prvního golu dočkali až po půlhodině hry, kdy Sejpka přesným pasem našel Poláška R., který po kličce brankáři otevřel skore 0:1!. O minutu později si oba hráči role vyměnili a Poláškuv centr Sejpka hlavou poslal těsně nad brankovou kostrukci!  Ve 35′ vyslal do šance Polášek nováčka v našem týmu Křivánka a ten zkušeně přehodil brankáře 0:2! A když ani druhý gol Sejpky po vysunutí od Procházky nemohl být kvůli ofsajdovému postavení uznán, šlo se do kabin za dvougolového vedení hostů.

Ani druhý poločas nenabídl, žádnou velkou fotbalovou podívanou. Hosté vědomi si své fotbalové převahy kontrolovaly průběh hry a domácí až na pár nepřesných pokusů z velké dálky nepouštěli v podstatě do hry. Až do 64′, kdy po nákopu domácích do vápna hostí neštastně při odkopu Vodrážka nastřelil ruku spoluhráče a kopala se penalta…tu domácí proměnili a mohlo to vypadat, že bude zaděláno na drama…Ale nic takového se nedělo. Naopak, hosté na chvíli přidali plyn a nejprve v 70′ hlavou po rohovém kopu zvýšil vedení hostů opět na rozdíl dvou branek, netradiční střelec Hlavsa 1:3! A o čtyři minuty později vybídl přesnou přihrávkou Procházka ke skorování Poláška, který touto nabídkou nepohrdl 1:4! Poté ještě dvakrát skvělými kolmicemi vybídl Blecha ke skorování Ivančíka a Sejpku, ale oba ve stoprocentních šancích tentokrát střelecky selhali. Přesto hosté splnili svoji povinnost a zajistili si postup do semifinále okresního poháru. Utkání s přehledem odřídil mladý rozhodčí Beneš .

sestava: Fiedler – Vodrážka T., Hlavsa, Vodrážka M., Křováček (Ivančík), – Procházka J, Křivánek (Sládek),Blecha, Ivanov (Gloser) – Polášek R., Sejpka