Sympatický výkon proti Mšeci

FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – SOKOL MŠEC  1:4, (0:1)

V dalším kole nejvyšší okresní soutěže  zavítal na olešenský pažit největší kandidát na postup a suverén minulé nedohrané soutěže. Domácí tak neměli co ztratit a mohli jen překvapit. V utkání postrádali z různých důvodů několik hráčů -Fiedler, Laki, Křivánek, Ivančík, Křováček, Černý a po vzájemné dohodě i Vávra. Jako první se do zakončení dostali olešenští ve 3′, když Procházka vysunul Vodrážku, ale ten z úhlu přestřelil. Naopak v 10′ při prvním zakončení mšeckých z 18 metrů zazvonilo břevno! Ovšem ve 12′ si nechal lehce sebrat míč Bučák a Heller i díky neštastné teči Poláška dostal hosty do vedení 0:1! V 16′ skončil samostatný únik hostí střelou vedle! Ve 26′ předvedl první ze svých zákroků Procházka, když vytáhl fantasticky střelu ze 22 metrů mířící přímo do šibenice! V těchto chvílích se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ve 28′ se dostal míč od Přibíka k Vodrážkovi, ale tomu bohužel střela z ideální pozice nesedla a hostující golman dokázal jeho pokus skokem k tyči se vší námahou vyrazit na roh! Ve 32′ vyrazil Procházka střelu z úhlu. O minutu později mohlo být vyrovnáno, když se Vodrážka po individuální akce dostal do zakončení z 5 metrů, ale  ochránce hostující svatyně předvedl opět skvělý zákrok! Ve 35′ byl v pokutovém území nedovoleně atakován Hlavsa, ale penalta se nepískala! Ve 39′ mohlo přijít kýžené vyrovnání , ale hlavička Topinky po centru Bučáka šla těsně mimo brankovou konstrukci!

Druhý poločas začal tak jak skončil první, aktivní hrou domácích a to se jim vyplatilo. V 51′ vysunul Vrbata Procházku J, ten se řítil sám na vyběhnuvšího golmana a tak se ho pokusil přehodit, ten však konečky prstů míč vyrazil, ale naštěstí pro olešenské jen před osamoceného Vodrážku, který pohotovým způsobem vyrovnal 1:1! Radost domácím však nevydržela dlouho…V 55′ totiž nádhernou střelou z 22 metrů, které zatleskala i domácí lavička, poslal Zázvorka hosty opět do vedení 1:2! Od tohoto okamžiku již převzali otěže utkání definitivně hosté u nichž se začala projevovat lepší fyzická kondice a možnosti střídání rovnocenných hráčů než těch co byli dosud na hřišti. V 59′ předvedl další skvělý zákrok Procházka a následný odkop Helebranta šel mimo od vlastního břevna! V 62′ se po zákroku Bučáka dožadovali, zřejmě oprávněně pokutového kopu i hosté. V 66′ se Mšečtí dostali díky štastnému golu Jurgovského, od jehož hrudi se míč dostal za brankovou čáru, do dvoubrankového vedení a definitivně tak otupili snahu domácích s výsledkem ještě něco udělat 1:3! V 79′ po trestném kopu mšeckých zahráli olešenští ve zdi rukou a následoval pokutový kop. Ten Kapek J. bezpečně proměnil 1:4! V závěru mohli hosté přidat i pátý gol, ale proti byl opět skvělý Procházka! Hosté tak díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase vyhráli naprosto zaslouženě, ale i domácí , dokud jim stačili síly, předvedli sympatický výkon a ostudu neudělali.

branky: Vodrážka -Heller,Zázvorka, Jurgovski, Kapek J.

sestava domácích: Procházka – Polášek R, Hlavsa, Bučák,Helebrant – Polášek M, Procházka J,Přibík (Zadnevuytsia), Vrbata – Vodrážka T, Topinka (Vejrážka)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..