T. Vodrážka hattrickem sestřelil Jesenici

FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ – FC JESENICE   4:1, (2:0)

Další důležité body si připsali domácí v utkání proti Jesenicím. Od samotného úvodu byli aktivnější olešenští borci a v 10′ po rohou Vodrážky T, mohl otevřít skore Polášek M., ale v ideální pozici hlavičkoval těsně vedle branky! Ve 13¨vysunul Ivančík Vodrážku T., ale Řehoř v hostující brance předvedl skvělý zákrok a domácího forvarda vychytal! O minutu později tentýž hráč nastřelil z úhlu břevno Jesenické svatyně! Ve 20. si elegantně přehodil hostujícího stopera Elmerich, ale i jeho pokus bravurně zneškodnil Řehoř! A tak se domácí dočkali zaslouženého vedení až ve 33′ kdy mladíček Přibík našel křížným pasem Vodrážku T, jenž si zpracoval míč a k bližší tyči otevřel skore 1:0! Ve 34¨se po přihrávce od Procházky objevil v další tutovce Elmerich, ale ani tentokrát nedokázal Řehoře překonat! A tak se naopak ve 37′ mohli paradoxně radovat hosté, ale proti byl Polášek R., který vykopl míč z brankové čáry! Ve 38′ musel kvůli nezaviněnému zranění střídat domácí Polášek M. Nakonec však svoji převahu v prvním poločase domácí přeci jen vyjádřili druhým golem, když střelu Elmericha ve 44′ tentokrát Řehoř dokázal jen vyrazit před sebe a pro dobíhajícího Vodrážku již nebyl velký problém upravit průběžný stav utkání na 2:0!

Druhý poločas začal tak jak skončil první a hned ve 46′ podruhé v dnešním zápase orazítkoval prudkou střelou ze 20 metrů Vodrážka T. tyč hostující branky! Ovšem poté domácí nepochopitelně vyklidili pole a přestali hrát aktivně, jakoby podvědomě cítili, že se jim v tomto utkání nemůže nic stát…ale opak byl pravdou. Nejprve ve 49′ Kapoun přestřelil v ideální pozici odražený balon vysoko nad! Poté se hrálo za mírné převahy hostí z čehož vyplynula situace v 61′ kdy hosté po závaru nastřelili tyč Procházkovy branky! V 67′ se však již hosté radovali , nutno říci, že z hodně laciné branky, když po rohu Procházkovy vypadl lehký míč z rukou přímo na hlavu Pfeifera, který musel z bezprostřední blízkosti trefit prázdnou branku 2:1! To hosty ještě více povzbudilo, ale přes veškerou snahu si nebyli schopni vytvořit již žádnou nebezpečnou situaci. Naopak v 75′ po chybné rozehrávce Řehoře mohl zvýšit Vodrážka, ale jeho pokus ze 25 metrů šel těsně mimo opuštěnou branku hostí! V 78′ po trestném kopu Vodrážky T, zakončoval Helebrant z voleje nad brankovou konstrukci. Nakonec tak čekali domácí na definitivu až do 87′, když Vodrážka po individuální akci svým třetím golem v utkání zvýšil stav na 3:1! Konečné skore pak ještě po přihrávce velmi dobře hrajícího Vodrážky T. uzavřel Topinka 4:1! Utkání odřídil s naprostým přehledem rozhodčí Loder:

branky: Vodrážka T. 3x, Topinka – Pfejfer

sestava domácích: Procházka – Polášek R., Ivančík, Procházka J,Vrbata – Přibík, Polášek M. (Holík), Topinka,Helebrant -Vodrážka T., Elmerich (Bučák)