Těsná porážka v Lišanech

SK LIŠANY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   1:0, (1:0)

Před derby zápasem na hřišti soupeře, který v podzimní části také nenahání svými výsledky bůhvíjakou hrůzu, řešili hosté více problémy s vlastní sestavou.

Z různých důvodů postrádali pro toto utkání Fiedlera, Procházku J, Helebranta, Křivánka,Černého, Vodrážku M a tak  někteří hráči museli nastoupit s velkým sebezapřením kvůli zdravotním problémům…Tomu také odpovídal úvod utkání, kdy měli domácí více příležitostí ke skorování, ale tu vůbec první měl již ve 3′ Elmerich,  jeho pokus o přehození domácího golmana však skončil těsně vedle levé tyče! Pak však přišla obrovská chyba v rozehrávce od mladíčka Přibíka , po které se dostal k míči Mutínský, který si ještě vyměnil míč s Roušavým a Procházka v brance hostí neměl nárok zabránit míči ve své síti 1:0! Ve 12′ mohl navýšit skore Roušavý ale konstrukci branky netrefil! Dalšího chaosu v nesehrané obraně hostí využil v 15′ Žalud, který předložil míč Roušavému, ale toho skvěle vychytal Procházka! Poté však již hosté hru přeci jen zklidnili a zpřesnili a pomalu hru začali vyrovnávat. Ve 35′ zatáhl míč po lajně Vodrážka, odcentroval míč před branku,ale Polášek M nedokázal míč protlačit do sítě! Ve 38′ po jedovaté střele Poláška R. ze dvaceti metrů, kterou Řepka s vypětím všech sil vyrazil, měli hosté z dorážky po velkém závaru dvakrát gol na dosah, ale všemu učinil přítrž reflexivní zákrok Řepky nohou!

Druhý poločas začal nuceným střídáním Topinky v sestavě hostí a snahou olešenských o vyrovnání. I když získali herní převahu jejich snaha byla naprosto platonická a do šancí se dostávali jen sporadicky. Asi největší měl Sládek, ale jeho pokus šel do boční sítě a když ani dva trestné kopy z ideálních pozic tentokrát zkušení exekutoři Polášek a Vodrážka v gol nepřetavili, bylo jasné že se hosté dnes asi golu nedočkají…naopak ke zvýšení svého vedení byli blíže domácí, kteří využívali rychlých protiutoků do otevřené obrany a v 70′ Medřický z voleje trefil po utěšené ráně ze 20 metrů tyč Procházkovy branky!  Hostům nepomohlo ani vyloučení Fehera v 78′. A tak další gol na noze měl v 90′ domácí Trešl, který šel sám na Procházku, ale ten mu v klidu míč sebral a tak s  naprostým přehledem zápas řídící trojice arbitrů Strouhal, Svoboda,Týče utkání ukončila . Přestože hosté ve zdecimované sestavě bojovali statečně až do závěrečného hvizdu o bodový zisk, vyšli po třech vítězných utkáních,tentokrát naprázdno. Nejdůležitější nyní bude dát tým v rámci možností zdravotně do pořádku před náročnými závěrečnými zápasy podzimní části soutěže a pokusit se v nich ještě přidat nějaký bodový zisk.

branka: Mutínský

sestava hostí: Procházka – Polášek R, Ivančík, Přibík, Křováček (Holík), – Vrbata, Polášek M, Topinka (Bučák), Elmerich (Jirásek), – Vodrážka T, Sládek (Fiala)

diváci 50

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..