Tragický výkon v Kněževsi

FK KNĚŽEVES – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ  4:1, (2:0)

V důležitém utkání, v derby proti také bodově chudému soupeři z Kněževsi, který se hrál na den Svátku zesnulých podali hosté opravdu dušičkový výkon…Po celý zápas předvedli naprosto laxní a profesorský výkon, kdy si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí sám. Přestože držení míče vyznělo drtivě v prospěch hráčů z Olešné, výsledek byl naprosto opačný…Již začátek mače, na krásně připravené hrací ploše, dával tušit že ze strany hostů to nebude dnes žádná hitparáda, pomalá rozehrávka , bez snahy udělat rychlejší krok, či podstoupit osobní souboj.  domácím, kteří v podstatě jen čekali kolik jim hosté dají branek, míč nepůjčovali a to je možná ukolébalo úplně. Přesto poprvé skórovat mohli hosté v 8′ když Elmerich poslal míč před branku domácích, ale M. Polášek z ideální pozice mířil vysoko nad! Ve 13′ se do zakončení dostal z pozice stopera R. Polášek, ale z očí do očí Lennera v tutovce nepřekonal! Hosté stále obléhali domácí branku, ale díky malému pohybu se do šancí dostávali jen ztěžka.  Ve 25′ přišel možná rozhodující okamžik celého utkání, po obrovském závaru před domácí svatyní, kdy se ve dvou šancích ocitl Topinka s M. Poláškem  se nakonec dostali k protiútoku domácí a sváteční střelec Miksa otevřel skore 1:0! Hosty to však příliš z jejich letargického výkonu neprobudilo a tak o deset minut později domácí podnikli další rychlý brejk a stejný střelec zvýšil již na 2:0! Konsternovaní hosté mohli snížit ve 41′, ale bojácné zakončení T. Vodrážky ze 3 metrů skončilo těsně prázdné domácí branky!…

Bouře v kabině o poločasové přestávce, se však minula naprosto účinkem. A tak v 55¨mohl rychlonohý Nevedal přidat další branku, ale tentokrát byl proti Procházka. V 63′ vysunul R. Polášek dlouhým pasem T. Vodrážku a ten ukázkově snížil na 2:1! Kdo však čekal, že to bude impuls k otočení zápasu ze strany hostí byl na omylu.O pouhou minutu později, po nedůrazu v obraně, se domácí po pěkné kombinační akci dostali opět k zakončení a Nevedal zvýšil opět na rozdíl dvou branek 3:1! V 70¨ kdy už hráli hosté vabank vysunul Helebrant R. Poláška, ale ten v tutové šanci selhal! Domácí tak zasadili hostím v 81′ ještě jednu ránu po krásné individuální akci Nevedala 4:1! Výsledek vypadá, pro hosty krutě, ale je naprosto zasloužený, protože pokud se nevrátí k poctivému fotbalu, který předvedli minulý týden budou další body získávat těžko. Tímto výsledkem si hosté zbytečně zkomplikovali situaci v tabulce a odmítli vcelku klidné přezimování, i když jsou ještě dvě kola do konce podzimní části, ve kterých nás však čekají soupeři z nejlepších Městečko a Mšec. Přesto je potřeba se na obě utkání připravit a pokusit se o překvapení. Zejména v domácím prostředí naši borci ukázali, že jsou schopni bodovat s každým, ale pouze v případě, že podají naprosto odlišný výkon než tomu bylo dnes,kdy se v podstatě jen přidali k zhruba 50 přihlížejícím divákům.

branky: Miksa 2, Nevedal2 – Vodrážka T.

sestava: Procházka – Polášek R, Bučák (Holík), Ivančík, Helebrant – Procházka J, Elmerich (Přibík), Polášek M, Vrbata – Topinka (Sládek), Vodrážka T.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..