Turnaj v Krásném Dvoře ovládl Vilémov

Turnaj Krásný Dvůr 3.8.2019

TJ KRÁSNÝ DVŮR-HAVRAN KRYRY 2:2

V úvodním utkání turnaje, jenž se hrál na 2×35 min, byli v prvním poločase jednoznačně lepším týmem hráči z Kryr, ale nedokázali proměnovat ani ty nejvyloženější šance a tak nakonec domácí využili z minima maximum a dotáhli utkání do penaltového rozstřelu v němž nakonec také uspěli.

TJ SOKOL VILÉMOV – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ 2:1

V tomto utkání byl lepším týmem Vilémov, hrající ještě na jaře I.B třídu a pro tento turnaj posílen o několik hráčů Tatranu Kadaň. Severočeši si v prvním poločase vytvořili několik šancí a ve 22′ dokonce nastřelili břevno, ale branku stále nedali. Až ve 28′ využili dvoumetrového ofsajdového postavení a také naprosté slepoty pomezního rozhodčího a ujali se vedení 1:0… Ve druhém poločase nejprve zlikvidoval Procházka v brance Olešné několik šancí, ale vilémovští se nakonec druhého golu dočkali v 55 min.0:2. Pak se konečně osmělil i středočeši z Olešné, ale v obrovských šancích selhali nejprve Polášek M. jenž postupoval zcela sám na branku, aby zakončil střelou přímo do náručí golmana a o několik minut později Polášek R. jenž branku minul…v 65′ se však olešenští přeci jen kontaktního golu dočkali, když Holík předložil míč Nováčkovi a pro toho již nebyl problém zasunout do prázdné 1:2! V poslední minutě mohl dokonce Vodrážka T. vyrovnat z trestného kopu, ale jeho střele chyběla větší razance.

HAVRAN KRYRY – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ 3:3

I v utkání s týmem jenž hrál na jaře ještě 1.A třídu , naši hráči v úvodu tahali za kratší konec provazu a díky brankám v 7′ a 20′ prohrávali 0:2. Ve druhém poločase došlo k přeskupení řad a hned ve 36′ vysunul Gregor Fialu a ten mazáckým zakončením snížil na 1:2! Ve 40′ odebral důrazně Gregor míč jednomu hráči Kryr, ten se ale rychle zvedl a ze zadu zcela nesmyslně brutálně sundal našeho hráče. Poté následovala hromadná potyčka, kterou po celý turnaj naprosto zoufalý rozhodčí Šnídl, o jehož ”kvalitách” mnohé napovídá i jeho přezdívka v tamnějších končinách- MUF, vyhodnotil jedním vyloučením  na každé straně…V 53′ olešenští vyrovnali , když Nováčkovu přihrávku zužitkoval pohotově Elmerich 2:2! V 58′ se opět předvedla dvojice komických rozhodčích, když po avizovaném ofsajdu, jedním z nich, nakonec uznala hráčům Kryr branku, kterou se opět ujali vedení v utkání 3:2…V 70′ si však zopakovala spolupráci  dvojice Nováček-Elmerich jenž elegantním způsobem přehodil golmana a uzavřel tak skore, důrazně hraného utkání, na konečných 3:3! Penalty se lépe povedly Kryrům.

TJ KRÁSNÝ DVŮR – SOKOL VILÉMOV 4:8

V posledním utkání turnaje si hosté s domácím týmem hrající 1.B třídu poradili naprosto suverénním způsobem a jen díky bohorovnosti v zakončení neskončilo utkání mnohem větším brankovým rozdílem.

Závěrem k účasti FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ:  Herně to bylo hodně syrové a nesourodé, ale naprosto pochopitelné. Řada hráčů se viděla úplně poprvé a během turnaje se sestava neustále točila, aby dostali prostor všichni hráči i na úkor kvality a výsledků. V týmu dochází k zásadní obměně kádru a nutnému omlazení a než si to sedne celkově může to ještě nějaký čas zákonitě trvat, hledání pozic pro nové hráče ( a to v tomto turnaji chyběla ještě řada nových, či stávajících hráčů – Jůza, Kříž, Bučák, Černý, Vodrážka M, Helebrant, Křivánek) chce také ještě čas, ale jsme přesvědčeni že postupem času půjde kvalita směrem nahoru. Turnaje se zúčastnili tito hráči: Fiedler, Procházka P.-Polášek R, Polášek M,Vodrážka T,Křováček, Ivančík, Nováček, Gregor, Vrbata,Elmerich, Topinka, Přibík, Holík,Fiala,Procházka J.,Sládek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..