V generálce na soutěž výhra nad Zichovcem

FC Po Olešná- SK Zichovec 3:1 (2:1)

Za úmorného vedra na krásně připravené hrací ploše přivítali domácí borci, v prvním utkání na Olešné v tomto kalendářním roce, soupeře z kladenska. Přestože domácí postrádali v generálce na start nového soutěžního ročníku řadu opor (namátkově – Polášek R, M, Procházka J, Černý, Křivánek,Elmerich. Křováček) měl domácí lodivod Doležal k dispozici neuvěřitelných 19 hráčů…Po počátečním otukávání pohnul poprvé ukazatelem skore v 11′ po autovém vhazování Lakiho F. utěšenou střelou z voleje Vodrážka T. 1:0! Ovšem o čtyři minuty později se dopustil hrubé individuální chyby, jinak dobře hrající, Helebrant a nabídl hostujícímu útočníkovi vyrovnávací branku 1:1! Ovšem domácí převzali definitivně kontrolu nad utkáním a ve 23′ Bučákův projektil z 25 metrů skončil těsně mimo hostující svatyně. Ve 36′ po rohu Vodrážky hlavičkoval Hlavsa v tutové pozici těsně nad břevno hostujícího brankáře! Ve 42′ vytáhl golman hostí ránu Vodrážky z pod břevna! A tak do zaslouženého vedení se domácí dostali až tři minuty před koncem, když se opět po rohu Vodrážky trefil hlavou T.I. 2:1!

Druhý poločas  přinesl branku již ve 49′, když dorážku Pecháče po trestném kopu hostující brankář pouze vyrazil, ale na Kollmannovo pohotové zakončení již neměl nárok 3:1! V dalších minutách již hra trpěla především častým střídáním , kdy se projevila nesehranost domácích, kteří však hosty do žádné šance nepustili a tak se skore mohlo měnit na straně olešenských. Ovšem v 79′ po narážečce T.I. s Helebrantem druhý jmenovaný v samostatném nájezdu golmana hostí neprostřelil! A v 89¨ po akci dvou mladíků Vejrážky a Fialy druhý jmenovaný orazítkoval pouze tyč!

branky domácích : Vodrážka T, T.I.,Kollmann

sestava domácích: Fiedler – Ivančík, Bučák, Laki F.,Helebrant – Hlavsa, T.I.,Přibík, Zadnevulitsya, – Vodrážka T., Vrbata (hokejově střídali : Pecháč, Vejrážka, T.K., Kollmann, Laki K., Fiala, Pergner, Svoboda)