V Kolešovicích drama s penaltovým rozuzlením

ČL Kolešovice-FC Po Olešná 3:3(2:3) p.k. 5:3 Branky:Daniš,Roubík,Kovář-2 Jirásek,1 Karas

Po trapném představení doma s Janovem jelo torzo mužstva k dalšímu utkání do Kolešovic.Bohužel někteří dali přednostSpartě,Poláška s Ličmanem a Procházkou nepustil na trávník zdravotní stav a Helebranta s Pakšim pracovní povinnosti.Úvod zápasu jakoby navázal na naše poslední utkání a kdo přišel později,neviděl úvodní gól domácích.Po hrubé chybě P.Telváka proměnil šanci Daniš a poslal Lvi do vedení-1:0.Matný výkon hostů pokračoval a v 11´domácí potrestali Roubíkem další hrubici naší obrany-2:0.První náznak šance našeho celku přišel ve 14´,ale M.Sládek poslal míč jen do náruče gólmana.O minutku později přišlo snížení skóre.Dělovku T.Vodrážky ze 30 metrů neudržel domácí gólman v náručí a Jirásek doklepl míč k levé tyči.V 18´si domácí gólman málem srazil do vlastní branky centr M.Telváka.A v 19´bylo vyrovnáno,když Karas přímo z rohového kopu nachytal domácí obranu-2:2.Domácí vypadali zaskočeně a využít toho mohl ve 22´T.Vodrážka,ale jeho technická střela z trestného kopu skončila o centimetry vedle pravé tyče.Kolešovičtí se postupně otřepali a ve 29´musel Fiedler po technické střele vytěsnit míč na roh.Ve 35´nevyužil obrovskou šanci Polánek,když hlavičkoval z malého vápna mimo branku.A tak přišel trest.Ve 37´poslal M.Vodrážka dlouhý míč směrem k domácí brance,gólman si o něj zakřičel,ale Jirásek jej zádami tečoval mimo jeho dosah-2:3.Ve 43´mohlo být srovnáno,ale obrovský závar v naší šestnáctce ukončila střela domácích do břevna.

Celý druhý poločas se nesl ve znamení tlaku domácího týmu,ale náš celek bránil obětavě a takticky kouskoval hru.Přesto se domácí dostali k několika nebezpečným zakončením,většinou však z větší vzdálenosti.Co nezablokovali hráči v poli,to pochytal Fiedler.Emoce na hřišti a hlavně v hledišti vzpláli v 74´,kdy se domácí dožadovali podruhé pokutového kopu za ruku ve vápně.Neuspěli.V 78´strhl na hranici šestnáctky Ivančík unikajícího domácího Polánka,ale trestný kop skončil jen na dobře postavené zdi.V 83´se kolešovičtí dočkali pokutového kopu,po faulu M.Vodrážky na agilního Roubíka.Sám postižený poslal míč vysoko nad.V 88´v další šanci poslali domácí míč vysoko nad branku.Sudí signalizoval 5.minut nastavení.V posledních okamžicích tohoto času,chtěl hostující tým střídat,ale to mu bylo sudím znemožněno.Ihned po tomto verdiktu domácí Kovářem vyrovnali a emoce pro změnu vzpláli na střídačce hostů….Poté rozhodčí zápas ukončil.V následujících pokutových kopech měli pevnější nervy domácí,když proměnili všech 5 pokusů,zatímco Jiráska vychytal Kalík.Bonusový bod si tak připsali domácí.Z Kolešovic vezeme vzhledem k okolnostem cenný bod,ale také další 4 zraněné hráče….

Sestava:Fiedler-Ivančík,M.Vodrážka,Karas,M.Telvák-M.Sládek(66´Šika),P.Telvák,Hlavsa,Jirásek-T.Vodrážka,Týče

Rozhodčí:Sýkora-Blín,Rous

ŽK:domácí ?x-hosté 5x