V závěru došly síly….

Olympie Rakovník – FC Po Olešná 3:0 (0:0) Branky : 61.Kozák,75.Čihař,80.Rous

Za nesnesitelnéhop vedra a v neuvěřitelně kombinované sestavě nastoupil náš celek k pohárové utkání proti Olympii Rakovník.Nastoupivší jedenáctka byla domácím v prvním poločase domácím zcela vyrovnaným soupeřem.Ani jeden z celků si nedokázal vytvořit vyloženou šanci a gólmani byli relativně v klidu.Hostující Bělohradský řešil jen pár centrovaných míčů a domácí Koch likvidoval hlavičku Vodrážky směřující pod břevno.

Do druhé půle musel náš celek nastoupit bez zraněných Karase a M.Sládka,změnit postavení hráčů a domácí postupně přebírali iniciativu.Bohužel pro nás jsme jim vedoucí branku doslova darovali,když Bělohradský špatně rozehrál na Ličmana,k míči se dostal dříve domácí Kozák a z úhlu prostřelil gólmana-1:0.Naši hráči v sobě nedokázali najít dostatek sil k obratu utkání a domácí v závěru díky Čihařovi a Rousovi navýšili skóre na konečných 3:0.Pozitivem na naší straně je fakt,že utkání dohrávala jen čtveřice stabilních hráčů áčka a zbytek tvořili mladíci z rezervy.

Sestavy: FC – Bělohradský-Ličman,Hlavsa,Kolínský,Staněk-M.Sládek(46´Zelenka),Jiránek(70´Kašpar),Karas(20´T.Pavlíček),Kollmann-T.Vodrážka,Kandler

Olympie – Koch-Klátil,Eck,Špimr,Křováček(46´Dyršmíd)-Rous,Ogurek,Kokšál,Koch-Kozák,Čihař

Rozhodčí:Sedláček

ŽK:Kokšál,Špimr-Karas