Výborným výkonem k další výhře

FC Po Olešná – Baník Lubná 4:0(1:0) Branky : 32´Černý,68´R.Polášek,87´Křivánek a 88´R.Polášek

V prvním domácím utkání nového ročníku okresního přeboru, přivítal náš tým za deštivého počasí, nebezpečného nováčka soutěže z Lubné. Od začátku utkání drželi více míč na nohách domácí, ale k prvnímu zákroku donutili hostujícího golmana, až v 17′ po trestném kopu Poláška R., kdy jeho pokus Herink jen s námahou vyrazil! Ve 27′ po rychlém protiutoku hostí musel ukázat své kvality i Fiedler na opačné bráně, ale s pokusem z velkého úhlu si poradil bravurně.Ve 31′ domácí předvedli ukázkovou akci kdy Křivánek vysunul Poláška, ten potáhl míč a naservíroval jej před branku Černému a ten otevřel skore 1:0! Hosté však ihned po rozehrávce využili nepozornosti domácích,kteří jakoby ještě oslavovali vstřelení golu a po rychlé kombinaci se řítili na Fiedlera, ten však skvělým zákrokem  jako správný kapitán svůj tým podržel! V dalším průběhu první části hry se dvakrát o zakončení pokoušeli Křivánek a Blecha a zejména střela druhého jmenovaného ze 25 m. mířila těsně vedle. Ve 40′ došlo k nedovolenému zákroku před pokutovým územím domácích a hostující Trejbal využil, toho že domácí diskutovali s rozhodčím, místo toho aby se věnovali hře a střelou těsně mimo brankovou konstrukci zcela osamocen málem vyrovnal stav utkání…

Jestliže v prvním poločase hosté několikrát z rychlých protiútiků zahrozili, tak ve druhém poločase už existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí, kteří stupnovali svůj tlak, který nakonec vyústil v další tři goly. V 57′ už diváci oslavovali gol, ale technický pokus Poláška jen těsně minul Herinkovu branku! V 62′ přišla další nevyužitá tutovka, kdy Černý po Sejpkově centru koníčkem nepochopitelně minul ze dvou metrů hostující svatyni! V 67′ to však přišlo po ose Helebrant-Sejpka-Polášek posledně jmenovaný křížnou ranou s pomocí tyče zvýšil náskok domácích na 2:0! V 70′ Křivánek našel přesným centrem hlavu Černého, ale jeho pokus mířil jen do tyče, od které se odrazil do náručí zkoprnělého Herinka! V 85′ vysunul Blecha do samostatného úniku Sejpku, který však v zakončení selhal a dal vyniknout hostujícímu golmanovi! V 87′ však již velký tlak domácí korunovali dalším golem, když Sejpka vysunul Křivánka a ten si se zakončením poradil naprosto zkušeně 3:0! A když si o minutu později na centr Černého naskočil Polášek a hlavou uzavřel na konečné skore 4:0 mohli domácí oslavovat naprosto zasloužené vítězství po bojovném a kolektivním výkonu.branky: Polášek R. 2x, Černý, Křivánek

sestava domácích: Fiedler – Vodrážka T, Hlavsa, Vodrážka M. (Ivančík), Křováček ( Sládek) – Ivanov (Helebrant), Blecha, Křivánek, Sejpka (Holík)-Polášek R, Černý