Vysoká výhra nad Kroučovou

FC Po Olešná – Sokol Kroučová 5:1(2:1)  Branky:10´M.Polášek,21´T.Vodrážka,48´(p),65´a 88´R.Polášek – 24´Škuthan

K prvnímu jarnímu zápasu nastoupil náš celek s jasným cílem-oplatit hostům podzimní porážku.Hned v první minutě našel centrovaným míčem T.Vodrážka nabíhajícího M.Poláška a ten hlavou poslal míč z malého vápna nad branku.To v 10´se již nemýlil.Pohotově se zmocnil na hranici penalty míče a poslal jej k levé tyči hostující branky-1:0.Ihned z dalšího útoku střílel v nadějné pozici Majba,ale míč mířil do středu branky.Hosté zahrozili ve 12´,když Fiedlerovi vypadl centrovaný míč,ale Husák jej poslal z 10 metrů vysoko nad branku.Ve 21´vysunul Majba T.Vodrážku,ten unikl stoperům a přesnou střelou k levé tyči navýšil vedení-2:0.Jenže radost domácích ještě neutichla a hosté po závaru před naší brankou díky Škuthanovi snížili-2:1.Zbytek první půle nepřinesl krom dvou trestných kopů T.Vodrážky již žádné zajímavé situace a tak se do kabin šlo za našeho těsného vedení.

Druhá půle přinesla z naší strany mnohem povedenější představení.Brankový účet načal hned ve 48´z pokutového kopu čerstvě nasoupivší R.Polášek,když potrestal faul Kroučovského gólmana na M.Poláška-3:1.Domácí přehrávali hosty stále výrazněji a častěji se dostávali do zakončení.V 65´byl 25 metrů od branky faulován unikající T.Vodrážka a R.Polášek přesnou střelou k pravé tyči navýšil vedení-4:0.V 67´nastřelil z bezprostřední blízkosti gólmana hostů T.Vodrážka a v 70´stejný hráč střílel tvrdě z 10 metrů nad břevno.Hosté ve druhé půli zahrozili jen několika centrovanými míči.V 77´si na rohový kop T.Vodrážky naskočil debutant Zadák a jeho hlavičku skvěle vyrazil hostující gólman.Míč směřující do branky poté obránci z čáry vykopli do bezpečí.V 81´předvedli pěknou akci Zadák s R.Poláškem,druhý jmenovaný naservíroval míč před branku dalšímu nováčkovi Kohlerovi a ten jej dobře netrefil a velkou šanci promarnil.Skóre utkání uzavřel po skvělé individuální akci R.Polášek,když prošel z poloviny hřiště přes několik hráčů soupeře a přesnou střelou z hranice šestnáctky uklidil míč přesně k pravé tyči,čímž završil svůj hattrick-5:1…..

Sestava FC : Fiedler – Ličman(46´Karas),M.Vodrážka,Pakši(78´Kohler),Helebrant-Kříž(46´R.Polášek),Hlavsa,Majba(66´Zadák),J.Procházka-M.Polášek,T.Vodrážka(82´Ivančík)

Rozhodčí : Titlbach

ŽK: nikdo – Vančura