Vysoká výhra v přípravě

FC Po Olešná – Baník Stochov 6:2 (2:1)

Branky: 19´T.Vodrážka 1:0,37´Kandler 2:0,45´ hosté 2:1,49´M.Polášek 3:1,67´hosté 3:2,69´J.Procházka 4:2,80´R.Polášek 5:2,84´J.Procházka 6:2

V prvním přípravném utkání začal náš celek od úvodu svého soupeře přehrávat a k vidění bylo několik šancí,které bohužel nedokázali v první desetiminutovce proměnit T.Vodrážka ani bratři Poláškové.Ve 12´putoval míč z první mezi několika hráči až k J.Procházkovi,který mířil nad branku.Stejně dopadl i pokus Helebranta z 15´.První branka tak padla v 19´,když J.Procházka vysunul T.Vodrážku a ten z hranice šestnáctky mířil přesně k levé tyči-1:0.Tlak našeho celku pokračoval a k vidění bylo mnoho pohledných akcí.Ve 21´narazil R.Polášek svému bratrovi,ten ovšem mířil mimo.Ve 26´nastřelil R.Polášek jen gólmana soupeře a o minutu později nevyužil samostatný únik M.Polášek.po půlhodině hry přišla chvíle Kandlera.Nejprve mířil ze 20-ti metrů nad branku a o minutu později využil ideální přihrávky Karase a z 8 metrů zvýšil vedení-2:0.Ve 36´podruhé v utkání běžel sám na gólmana M.Polášek,ale jeho zakončení skončilo nad brankou.Hosté se dostávali jen do ojedinělých protiútoků a nebyli pro Bělohradského vůbec nebezpeční.Přesto v poslední minutě snížili,když na dlouhý nákop z vlastní poloviny naběhl jeden z útočníků,který podstoupil nebojácný vítězný souboj s naším gólmanem a hlavou jej překonal-2:1.

Úvod druhé půle patřil opět našemu týmu.Nejprve gólman soupeře vyrazil střelu Majby,poté R.Polášek nastřelil dělovkou levou tyč a J.Procházka mířil v nadějné situaci nad branku.Posledně jmenovaný pronikl ve 49´po levé straně do vápna a poté předložil ideální přihrávkou míč M.Poláškovi,který se z malého vápna nemýlil-3:1.Po hodině hry nejprve vyprášil rukavice brankáře dělovkou z voleje T.Vodrážka,aby dorážku poslal M.Polášek nad branku.Hosté se v 67´po sérii našich laciných chyb usadili ve velkém vápně a po dobrém zákroku Bělohradského dokázali uspět s dorážkou-3:2.Ihned z protiútoku neuspěl se svoji bombou R.Polášek,když gólman míč vyrazil.Byl krátký až na nekompromisní dorážku J.Procházky-4:2.Stejný hráč mířil těsně vedle v 74´po přihrávce R.Poláška.V 79´neproměnil velkou šanci stoper Hlavsa,který se ocitl sám před gólmanem.V 80´pronikl obranou soupeře R.Polášek a povedenou ranou k levé tyči navýšil na 5:2.V další šanci se ocitl M.Polášek,ale gólman soupeře předvedl opět své umění.V 84´již další brance nezabránil,když jej hlavičkou překonal po přesném centru M.Poláška J.Procházka-6:2.Utkání mohl gólově uzavřít T.Vodrážka,když běžel sám na gólmana,ale nastřelil jen jeho levou nohu.

Soupeř,který dorazil s řadou dorostenců tak odjel s vysokou porážkou,která je však vzhledem k množství vypracovaných šancí našeho celku ještě velmi milosrdná.

Sestava:Bělohradský-Karas(78´Ivančík),Hlavsa,M.Vodrážka,Helebrant-Kandler,R.Polášek,Majba,J.Procházka-M.Polášek,T.Vodrážka

Rozhodčí:Kučera