Žáci podlehli na SK hlavně domácímu vedení

SK Rakovník-FC Po Olešná 5:2(1:0) Branky FC : Šíma a Jasanský

Boj o první místo v okresním poháru starších žáků rozhodli domácí bafuňáři.

Den před utkáním došlo ze strany domácích k žádosti o posunutí začátku utkání o 2 hodiny,a to z toho důvodu,že se zápas rezervy kryl s utkáním „áčka“ a rezerva by neměla brankáře.Trenér Štiller s posunutím souhlasil a jak se později ukázalo,byla to osudová chyba.Sotva hráči áčka dohráli svůj zápas krajské soutěže,pět !!!! z nich se převléklo a šlo rezervě pomoci porazit náš celek,zatímco „béčkaři“ vysedávali na střídačce.Ale ani tak to domácí neměli jednoduché,náš tým dokázal v prvním poločase poslat do vedení po individuální akci Šíma a náskok poté mladíci velkou bojovností udrželi.Na brzkou vyrovnávací branku domácích ve druhé půli ještě dokázal odpovědět Jasanský,ale závěrečných 20.minut patřilo zkušenějším domácím,kteří nakonec vývoj zápasu otočili a porazili náš celek 5:2.

Sestava FC : T.Pavlíček-Kočovský,Vlk,Doležal-Jasanský,Šíma,M.Svoboda-D.Svoboda(střídali Kraus,Trešl a Vejrážka)