Zbytečná porážka v Jesenici

FC JESENICE – FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ   4:3, (3:2)

Hostující celek odjížděl k tomuto utkání určitě s bodovými ambicemi, ale opak byl pravdou. Již ve 4′ mohli po chybné rozehrávce domácí otevřít skore, ale naštěstí pro hosty jejich zakončení postrádalo razanci! Po tomto varování převzali iniciativu hosté a okamžitě odpověděli, když v 5′ po individuálním průniku Vrbaty přes půl hřiště zakončoval přesnou , křížnou střelou Polášek M. 0:1! V 7′ po povedené akci po ose Vodrážka-Vávra-Helebrant zachránila domácí od další branky teč obránce, která nasměrovala míč těsně mimo brankovou tyč! V 10′ už hosté slavili druhý gol, když po Vodrážkově pasu přehodil Vávra domácího golmana, a míč nezadržitelně směřoval do prázdné branky, ovšem v poslední chvíli, zřejmě již za brankovou čárou, vykopl jeden z domácích zadáků míč a hrálo se dál…nutno podotknout, že výborně pískající rozhodčí Týče J.,  nemohl ze své pozice posoudit zda opravdu míč přešel brankovou čáru či ne a na pomezí stál domácí lajk. Ve 12′ mohl viditelnou převahu olešenských přeci jen přetavit v další gol po centru Lakiho Vodrážka, ale jeho bomba z voleje mířila nad brankovou konstrukci! A neproměněné šance nakonec hosty šeredně mrzely…Ve 24′ nechali hosté po skrumáži před Fiedlerovou brankou dorážet z bezprostřední blízkosti Jeníčka a bylo vyrovnáno 1:1! A naprostý nedůraz v obraně zapříčinil i druhý gol domácích ve 29′, když se po rohu prosadil opět zcela volný Jeníček 2:1! O dvě minuty později však mohli hosté vyrovnat, ale tvrdá střela Bučáka mířící do prázdné brány trefila smolně Poláška M. a od něho se míč odrazil nad domácí svatyni…! A tak přišel další trest pro hosty, když po nedorozumnění v obranné fázi šel Fiala sám na Fiedlera a po kličce navýšil vedení domácích na 3:1! A ve 40′ mohli domácí přidat další branku, ale tentokrát skvěle zasáhl Fiedler! A tak nakonec zahřmělo na druhé straně, když ve 42′ Hlavsův centr zapadl přímo pod břevno domácího golmana 3:2!

Druhý poločas začal snahou hostí o co nejrychlejší vyrovnání. Nejblíže k němu měl v 65′ po centru Poláška R. Vávra, ale jeho zakončení z voleje mířilo mimo bránu! V 77′ předvedl svůj nejlepší zákrok  domácí brankář, když vyrazil tvrdou ránu Vodrážky! V 83′ se po trestném kopu Vodrážky dostal odražený mič k Zadnevulytsiovi, ale ten z první netrefil prázdnou bránu! V 85′ zmar hostí vrcholil a po Topinkově hlavičce se dostal k míči Polášek M, ale ani jeho pohotový pokus nenašel prostor branky a střela skončila vedle!  V té době již hosté hráli naprostý vabank a toho nakonec, jak už to bývá, využili domácí v 88′ ještě střela Jesenických z 20 metrů skončila na břevně, ale o minutu později již domácí svůj průnik do otevřené obrany využili a Kapoun definitivně rozhodl, že všechny body zůstanou v Jesenici! A nic na tom nezměnil ani samostatný únik Vodrážky s golovým zakončením v 92′ 4:3! Protože na víc již nezbyl hostím čas…Každopádně, je potřeba se z této, celkem zbytečné, prohry oklepat a připravit se na další , mnohem těžší, zápasy.

branky: Jeniček 2, Fiala, Kapoun – Polášek M., Hlavsa, Vodrážka

sestava hostí: Fiedler – Polášek R, Vrbata, Laki (Zadnevulitsya),Bučák – Polášek M,Helebrant,Hlavsa, Přibík (Topinka) – Vodrážka T., Vávra

diváci. 75

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..